ВИБОРИ - ЦЕ ІСПИТ ЗРІЛОСТІ НАЦІЇ.

Вівторок, 21 жовтня 2014, 13:13
Дорогі брати і сестри в Україні, немає сумніву, що перед вами стоїть найважче завдання відповідальності у цих виборах до Верховної Ради, які будуть вирішальними для долі нації. Обов'язок великий і завдання не легке.
ВИБОРИ - ЦЕ ІСПИТ ЗРІЛОСТІ НАЦІЇ.

Тому в цьому короткому часі, мусите бути сильними, щоб відстояти всі спокуси продажності та політичних обіцянок. Вибір кандидатів із числа понад 6 і пів тисячі, не буде легкий. З яких понад 300 колишніх членів Ради, до яких зокрема треба добре приглянутись через подвійні окуляри, щоб знову не просунулись ті самі злочинці, через яких гинуть сьогодні тисячі молодих патріотів, триває знищення міст і сіл та страждають сотні тисяч  безпритульних громадян.

         Треба бути приготованим на великий тиск, шантаж та навіть вторгнення Москви, щоб зірвати вибори, створити хаос у країні, для путінових виправдань перед світом, про необхідність московського  рятунку росіян та російськомовного українства. Пам'ятаймо, що будь-яка наша втрата на користь Москви, може бути незворотньою, - не легше, як вирвати шмат м'яса з пащі голодного лева. Не чекаймо на порожні обіцянки великодушних псевдо-партнерів, які як у минулому, так тепер вважають Україну великим шматком сала, яким затикали пащі голодних диких аґресорів. Наші об'єднанні сили, це наша найпевніша запорука перемоги.

         Помаранчевою революцією і Майданом, український народ довів свою зрілість бути вільною нацією, причини недосягнення українцями намічених цілей, тільки історія осудить. Сила віри об'єднаної нації є непереможною, тому в цьому передвиборчому процесі, треба оголосити всенародню мобілізацію до безкровної боротьби у виборчому процесі, за волю   нескореної  української нації. Питання перемоги двофронтової збройної і політичної боротьби нації, проти московської аґресії, зобов'язує до участі все світове українство, яке в минулому не все виконало в цілості своїх обов'язків. Тому зараз, має добру нагоду включитись в боротьбу, та з поміччю технологічних досягнень і безкоштовного спілкування з рідними в Україні, які чекають нашої моральної і матеріальної допомоги. Саме почуття, що вони не самі у боротьбі, наснажує їх вірою і силою.

         Не нам судити існуючий хаотичний стан в Україні, але незаперечно відчувається брак сильної руки владної структури в її рішеннях та постановах а особливо у військово-воєнній команді. Тому необхідно електоратові проявити у цих виборах, силу мужності та зрозуміння вагомості часу, щоб у друге не допустити до влади злочинців типу: януковичів, колісниченків, ківалових та льовочкіних, які зрадили народ і завдяки їхньої наживи, хабарництва та   продажності, країна втрачає сьогодні територію, а народ у війні, понад три тисячі жертв військових та цивільних і напевно буде більше. Вчімося з минулих помилок, щоб не зробити нових, бо на  каяття буде пізно, коли уже виходу не буде!

Голоси патріотичних українців.

roduucca@gmail.com

J. B.

Український Конгресовий Комітет Америки.

comments powered by HyperComments