БЛОГИ

00:26
Міністерство закордонних справ Росії опублікувало претензії Росії до державного устрою України.
00:25
Як ви вже здогадались з назви, далі йтиметься про Майдан (крики «Шо, опять», «Та ви зає…лі цим майданом» тощо).
12:54
У сучасній Україні нині розпочато процес «люстрації» (поки що лише свідомості), який докотився і до Харкова — міста, яке за останні роки стало своєрідним радянським заповідником, з його такими неодмінними атрибутами, як провінціалізм, утиски інтелігенції та отупіння т. зв. «широких мас».
21:40
Кожна революція мала свій переломний пункт, після якого вона перемагала або зазнавала поразки.
20:49
Звичайно, на Майдан ходять переважно мітингарі. У кожного власна мета: знайти відповіді на свої запитання, подискутувати, випити чаю на халяву чи просто потанцювати. Можливо, для всіх важливими є ті миті, коли всі, як один співають гімн чи кричать «Банду геть!» (тобто консолідуються).
15:43
В Україні нема законности. Замість законности – зухвалість. І запустив її не хто, а Віктор Янукович. Ще не притершись, як слід до нової посади, він зухвало – перед усім світом - заперечив сталінський штучний Голодомор. Зухвало, бо суд і Верховна Рада винесли обґрунтований неспростовними фактами вирок: ШТУЧНИЙ ЗЛОЧИННИЙ ГОЛОДОМОР!
13:36
Не зважаючи ні на що, антивладний (проєвпропейський) Майдан у Харкові продовжує функціонувати, причому доволі успішно. Минулі вихідні [ - йдеться про події 11-12 січня] стали справжнім випробуванням для мітингарів, оскільки на площу біля пам'ятника Шевченкові тоді вийшли «прихильники» провладного режиму, не забувши покликати своїх колег у спортивних костюмах, котрі за допомогою димових шашок та матюків намагались переконати в недоцільності євроінтеграції.
12:12
У Харкові відсвяткували 120-річчя Василя Еллана-Блакитного. Ювілейні заходи були організовані переважно працівниками Літературного музею. За словами організаторів, ювілей – добра нагода довідатися більше про один із найцікавіших періодів історії Харкова та заразом перевірити, яку пам’ять лишив по собі поет-революціонер у нашому місті.
11:50
Перший всеукраїнський форум закінчився 12 січня зустріччю з письменниками Віталієм та Дмитром Капрановими, Андрієм Кокотюхою та сумським журналістом Євгеном Положієм в харківському культурному центрі «Іndie». Вони розповідали учасникам форуму про свою творчість, співали пісень, зачитували вірші та ділилися планами на майбутнє.