БЛОГИ

14:51
Журналістам Лозівської радіокомпанії не дозволили вести відеозйомки чергової сесії Краснопавлівського селищної ради, на якій депутати планували підвищувати тариф на воду.
09:20
Як не дивно, написати харківському журналісту про міську владу найпростіше. Пересічні новини копіюють на сайти, хіба що скоротять або перефразують у декількох місцях. Головне, раптом не захотіти більше інформації. Бо дорогою за інформацією для вартісної статті чиновники відправлять у прес-службу міськради, яку журналісти знають як місце «звороту в нікуди».
08:56
Начальник Служби автомобільних доріг— про про те, як став шляховиком, розвал своєї служби командою Добкіна, патріотизм в бізнесі, харківський БАМ і відносини з Райніним, ДАІ, кар'єри та вбивць автодоріг, Дорожний фонд та співфінансування доріг.
13:49
Вже за місяць, 31 липня, мешканці Мерефи та села Утківка обиратимуть мера і депутатів міськради, що представлятимуть інтереси новоутвореної об’єднаної громади.
05:53
31 липня на Харківщині відбудуться вибори в Мереф’янській і Чкаловській об’єднаних територіальних громадах. Результати подібних локальних голосувань навряд чи вплинуть на харківській політичний пасьянс, проте мають велике символічне та іміджеве значення. Наприклад, нещодавні вибори в Старому Салтові ознаменувалися перемогою команди губернатора Ігоря Райніна, однак цього разу завдання набагато складніше. Нижче ми зосередимося саме на виборах у Чкалівській ОТГ, які знаходяться в затінку мереф’янської кампанії.
21:40
В Україні у травні 2016 році зафіксовано найбільшу кількість порушень свободи слова в порівнянні з іншими місяцями 2016 року (7 побиттів та нападів на журналістів, 11 перешкоджань, 5 погроз).
21:52
Медіа-родини або хто володіє телеканалами в Харківській області.
08:28
Ще до війни на Сході України політтехнологи та медійники період між виборами називали «мирним часом». Іншими словами, це були безхмарні місяці, коли політики про щось говорили, конфлікти “вистрілювали” тільки із 9 і до 18-ї; ЗМІ працювали у своєму форматі й темпі без «забігів» на довгі дистанції різношерстих подій.
16:08
​​​​​​​Не встиг Петро Порошенко підписати указ про звільнення Віктора Шокіна, як захиталося крісло і під Харківським обласним прокурором Юрієм Данильченком.
17:40
Історія м. Харкова налічує більш ніж три з половиною сторіччя. Однак в ній міститься чимало «білих плям», гідних серйозного вивчення. Однією з таких «плям» є підземні ходи під центральною частиною нашого міста. Початок їх вивчення поклали священнослужителі ще в кін. XVIII – на поч. XIX ст. Частина ходів, які перебувають під культовими спорудами, вже тоді використовувалася для потреб церкви.