Історія України

12:51
З 19 жовтня по всій країні серед патріотів і культурно-свідомих людей розпочався тиждень українознавства.
15:41
День пам’яті та примирення. Квітка маку, що нагадує слід від кулі на чиємусь тілі. Для пересічного українця вони набули свого сенсу не так вже давно.
22:52
У Чигирині та Холодному Яру з великим успіхом пройшли у ювілейні, 20-ті вшанування борців за волю України. Відбулися вони 25 – 26 квітня 2015 р. за участю Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та легендарних героїв українсько-російської війни 2014 – 2015 рр.
17:42
23 квітня у Києві відбувся архієрейський собор УАПЦ під керівництвом місцеблюстителя Київського Митрополичого престолу Високопреосвященішого Митрополита Львівського Макарія за участі усього єпископату Церкви.
11:54
27 травня у Свято-Дмитрівському катехитично-пастирському центрі УАПЦ відбулася «Урочиста академія до Дня Героїв». Прийшло дуже багато людей, що по-справжньому цінують українських героїв.
11:51
Вгадайте, що це таке. Для однієї людини це з`їсти за раз забагато, а для двох замало. Вгадали? Та це ж курка! А скільки м`яса українці повинні з`їдати на обід тепер, згідно прожиткового мінімуму? Думаєте, що селяни так багато їли кожного разу? Та ні. Було багато страв. Наприклад, перед їжею подавали декілька видів холодних закусок, сало, ковбаси та шинку, солону або копчену рибу, гриби. Ось вам декілька таких собі простеньких рецептів узятих із стародавньої кухні.
11:43
З 16 по 18 листопада 1967 року було проведено перший Світовий Конгрес Вільних Українців. Урочиста подія відбувалася в Америці в місті Нью-Йорк. Цими днями представники української діаспори вперше за багато років об`єдналися і не лише в думках. Люди з різноманітних організацій зібралися разом. Були присутні науковці, суспільні діячі та просто небайдужі.
15:45
Вишивання рушників і сорочок потребує великих витрат часу і вміння. І хоча сучасні люди, начебто, вже звикли жити суто прагматично, в Україні ще працюють майстри, які вміють творити орнаменти та продовжують культурні традиції притаманні нашій нації.
17:49
1997 року в Україні було започатковано день української мови та писемності. Адже саме 9 жовтня 1905 року в невеличкому містечку Лубни почала виходити перша україномовна газета «Хлібороб», редактором якої був Володимир Шемет. Пізніше цю дату стали вважати також днем української преси.
00:37
Збігає 10 років ІІІ тисячоліття. За цей час в Україні та світі відбулася низка історичних подій. Є і незакінчені історії. Одна з них – зникнення журналіста Георгія Гонгадзе.