Історія України

12:12
У провінції Аньхой госпіталізовано вже більше 30 осіб, які захворіли впродовж двох тижнів.
08:33
У східній частині Індонезії почалося виверження вулкана Карангетан, в результаті чого 4 людини загинули. Ще четверо пропали без вісті. Як повідомляють місцеві ЗМІ, при виверженні вулкан почав викидати розпечений попіл і лаву на висоту в кілька сот метрів. Населення в паніці.
18:17
Харківський скульптор Володимир Кочетігов і Тетяна Бузницька пройшли відбірковий конкурс і були запрошені в Італію. Серед учасників також були марокканці, американці і звичайно ж найбільше італійців. Велетенські піщані скульптури майстри виготовляли на Адріатичному узбережжі, там, де похований Данте Аліг’єрі.
15:32
Ялтинський гірсько-лісовий природний заповідник займає площу 14 523 га. Як повідомили в прес-службі кримського управління МНС, загоряння зафіксовано на території Гурзуфського лісництва.
11:12
Печиво, яке горить синюватим кольором “Справжня варта” придбала у супермаркеті “Сільпо”, що знаходиться за адресою проспект Героїв Сталінграда, 171. Товар був розфасований у маленькі поліетиленові пакети, на яких зазначено, що виробником продукції є харківська бісквітна фабрика.
11:03
Більшовицький переворот 1917 року круто повернув історію споруди (доробок визначного архітектора Беретті) на вул. Інститутській, 5 в м. Києві. На початках, як і заповідалося, в будівлі діяв Інститут шляхетних дівчат. Люмпенська «революція» змінила назву та призначення споруди: в Жовтневому палаці замість балів шляхетних дівчат відбувалися криваво-звірячі вбивства «ворогів народу» - професорів, священників, студентів, студентів, фактично, еліти, цвіту української нації. Акомпанементом вже була не класична музика, а п’яні оргії катів з ЧК, ДПУ, НКВС…
19:17
Більшість харківців сьогодні святкує власне поневолення, поринаючи в міф про так зване визволення України і Харкова совєтськими військами. Так, наше місто дійсно «визволяли» від рідної мови, культури, традицій тощо. Але багато мешканців Харкова ще добре пам’ятають те, як саме жили люди в роки війни і як над ними знущалися совєтські «визволителі». Про те, як допомагали совєтські війська і міліція виживати місцевому населенню Харкова в роки Другої Світової війни, «Справжній варті» розповіла мешканка нашого міста Фаїна Петренко, яка пережила совєтсько-німецьку війну.
12:56
Щоб зачати дитину, потрібно займатися сексом протягом півроку чотири рази на тиждень, кажуть вчені. Жінки вагітніють в середньому зі 104 статевого акту. Такі дані були отримані в результаті опитування 3 тисяч британських матерів, передає Fox News.
11:55
Майже половина громадян вважає, що Україна не є справді незалежною державою. Такі висновки було зроблено за результатами переданого агентству УНІАН опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 10 по 15 серпня. Зокрема, якби референдум щодо проголошення державної незалежності України відбувався сьогодні, підтримали б незалежність 59,1% опитаних, що є одним із найвищих показників за весь час, коли проводилися подібні опитування, відзначають у Центрі Разумкова.
22:29
Слідом за Мироном Маркевичем, виступати за збірну України припинять футболісти гравці "Металіста". Гравці харківського клубу, яких викликав Маркевич до лав національної збірної мають намір виступити солідарно стосовно головного тренера своєї команди і тим самим виявлять свій протест рішенню КДК ФФУ щодо зняття з команди дев'яти очок.