Історія України

11:25
У лютому з узбіч трас України приберуть самовільно встановлені пам'ятники, вінки і інші ритуальні знаки, встановлені в пам'ять загиблим.
14:25
Кабінет Міністрів України 22 січня подав на розгляд у Верховну Раду законопроект, в якому пропонується відтепер регулювати кількість молодих людей, що закликаються в Збройні Сили України, залежно від бюджетного фінансування армії
15:41
Експерти міжнародної консалтингової компанії Jones Lang Lasalle радять своїм європейським клієнтам не тягнути з продажем комерційної нерухомості. В Україні ситуація схожа, але найближчим часом варто чекати продажу не окремих об'єктів, а цілих компаній.
10:31
До дня Соборності України кияни з'єднають два береги Дніпра живим ланцюгом. Акція почнеться рано вранці 22 січня.
15:24
Лідер Партії регіонів Віктор Янукович сьогодні не купатиметься в ополонці, оскільки робити це йому не рекомендували лікарі.
12:16
Під ударами кризи доходи від промислового самогоноваріння (віскі) в «старій добрій» знизилися на 11%, звільнивши тим самим ринок вітчизняним виробникам (як ви здогадалися – горілці).
11:45
Новий рік у Радянському Союзі до 1935 року відзначали масовими гуляннями, застіллями, походами у ліс. Але новорічної ялинки та персонажів, без яких немислимий сучасний НГ, не було.
14:37
346 мільйонів гривень, спрямованих на реалізацію державної програми «Трансплантація», можуть вилетіти в трубу, якщо не буде проведено медіакампанію на підтримку донорства органів, вважають експерти.
14:20
З карти харківської області зникло село Попільне (Ольховатська сільрада, Великобурлуцький район). Помер останній його житель.
14:21
Виявляється, чоловіки теж плачуть. До такого висновку я прийшла, відвідавши прем'єру кіноверсії концерту «Queen + Paul Rodgers», який відгримів на весь світ 12 вересня на площі Свободи у Харкові. На величезному екрані столичного кінотеатру «Київ» плакав Брайан Мей. Не гліцериновими сльозами, як ридають мужики в серіалі «Бідна Настя» або «Тетянин день», а по-справжньому.