Астрологічний прогноз на 2 травня

П'ятниця, 2 травня 2014, 08:00
4-й місячний день (розпочнеться о 7.46). Місяць у Близнюках. Слід уникати подвійних, двозначних ситуацій: спроби всидіти одразу на двох стільцях часто закінчуються провалом.
гороскоп

Перша половина 4-го місячного дня розкриває перед нами нові перспективи, пропонує використовувати нові можливості, – нам залишається лише помітити їх. Найбільш день сприятливий тим, чия робота пов'язана з торгівлею.

Зараз ми відчуваємо душевний спокій, нас складно вивести з себе, ми легко йдемо на контакт. Це час вдало для ризикованих дій.

День несе в собі подвійну характеристику: він позитивний і негативний одночасно. Зараз можна побачити, яке враження справляють наші дії.

Сьогодні можливі всякі спокуси, вам може бути запропоновано вибрати між добром і злом, може потягнути зробити щось недобре. Тому треба десять разів подумати, перш ніж прийняти рішення. В ухваленні правильного рішення вам допоможе молитва.

А якщо вас мучить якась ситуація, то саме в цей день у вас є можливість дізнатися її сутність.

Однак друга половина цього дня вже не настільки сприятлива. Зростає конфліктність, падає настрій. У ці години дуже важливо зберігати спокій, не вступати в сварки, не піддаватися на провокації.

Якщо вам вдасться виконати ці рекомендації і зберегти позитивний настрій, то і решта дня принесе вам удачу.

У четверті місячну добу потрібно звернути пильну увагу на область горла і шийний відділ хребта – зараз вони особливо уразливі.

Колір дня: золотий, білий, червоний. Уникайте синьо-бузкового гами.

Камінь дня: сардонікс (оберігає від невірності).