Астрологічний прогноз на 7 травня. Не давайте обіцянок

Середа, 7 травня 2014, 08:00
8-й/9-й місячний день (0.00/12.29, критичний). Місяць у Леві. За нові справи краще не братися - є ризик помилитися в оцінці своїх можливостей і провалити справу.
Астрологічний прогноз на 7 травня. Не давайте обіцянок
Вранці раніше невирішені завдання постають особливо гостро, а призабуті, здавалося б, проблеми з новою силою нагадують про себе. Це стосується і особистого життя, і роботи, і здоров'я, і всіх планів і проектів. Не випадково те, що ви почали або задумали в цей день здійсниться набагато повільніше, ніж ви розраховували. Щоб зусилля завершилися успіхом, потрібно згадати, що часом командні дії приносять більше плодів, ніж поодинокі зусилля.

9-й місячний день вважається нещасним для будь-яких дій і починань. Зараз ми стикаємося з обманами, ілюзіями, підступами, інтригами, складнощами.

Цей період бажано присвятити тільки тих справах, які не вимагають емоційної навантаження. Уміння зосередитися на поставленій меті сьогодні принесе свої плоди.

Якщо доведеться звернутися за допомогою до інших людей, це добре, тому що їхня енергія стане в нагоді для досягнення мети. Сьогодні не можна розраховувати тільки на власні сили.

Будьте обережні: енергетика 9-х місячної доби негативно впливає на людину. Можливі тривоги, страхи, похмурі думки. Слід побоюватися обману і всіляких спокус.

Більшість людей конфліктні, незадоволені своїми близькими, виправдовують себе за власні помилки, перекладають відповідальність за свої промахи на чужі плечі. Не дозволяйте собі підвищувати голос на близьких, сваритися з друзями.

Ні в якому разі не піддавайтеся провокаціям, не впадайте в роздратування: це почуття сьогодні особливо шкідливо і небезпечно. Уникайте дражливих вас людей і ситуацій.

Не намагайтеся настояти на своєму, не давайте обіцянок: дуже ймовірно, що ви не зможете їх виконати.

У відносинах цінується ініціативність, сміливість і оригінальність. Однак пам'ятайте про такті і дипломатії. Сваритися сьогодні категорично не можна.

Будьте обережні на вулиці і в фізичній роботі: у цей день ймовірні травми, навіть серйозні. У побуті можна поранитися або обпектися.

У медичному відношенні слід звернути увагу на груди, якщо постійно порушуються принципи любові до ближнього, проявляються напади міжреберної невралгії, стенокардії, подагри. Рекомендуються сольові ванночки для ніг.

Снам, у більшості випадків, можна довіряти.

Колір дня - жовтий, темно-червоний, коричневий. Холодні тони не рекомендуються.

Камінь дня - чорний кришталь (дарує бадьорість).