Астрологічний прогноз на 6 серпня

Середа, 6 серпня 2014, 08:01
11-й/12-й місячний день (розпочнеться о 16.35). Місяць у Стрільці. Фраза дня: Я відкидаю негативний погляд на світ. Всесвіт добра.
Астрологічний прогноз на 6 серпня
Вранці, як тільки прокинетеся, можна подумки побажати собі виконання своїх бажань, просити про щось: все збудеться.

Тільки приступати до наміченому слід з повним розумінням процесу.

В одинадцятий місячний день людина, як правило, відчуває в собі сили, вона впевнена, сповнена ентузіазму і жадає дій. Але якщо, почавши щось робити, вона хоч на мить засумнівається в своїх діях, буде неминучий крах.

Коли ж настане 12-й місячний день, людей потягне на демонстрацію своїх талантів, посилиться бажання показати себе у всій своїй красі. Зросте потреба в компліментах, які в цей час будуть звучати якось по-особливому приємно.

А ось для різного роду справ цей період вважається нещасливим. Сьогодні не варто чогось починати і взагалі робити що-небудь, що має для вас особливе значення.

Цей місячний період створено спеціально для того, щоб люди могли подумати про душу. Бажано сходити в церкву, відвідати храм або свого духовного наставника. Якщо ж ви атеїст, то сходіть в ліс, на берег річки - куди-небудь, де відчуваєте свою духовну спорідненість з усім Всесвітом.

І обов'язково приділіть більше часу домашнім, кожному з членів сім'ї. Особливо, якщо раніше на це не вистачало часу.

Здоров'я. Необхідно відновити водний баланс організму: пийте належну кількість рідини, показана сокотерапія.

Колір дня. Астрологи рекомендують вибирати одяг пастельних, заспокійливих тонів. Відмовтеся від яскравих забарвлень, від поєднання червоного з зеленим.

Камінь дня. Місячний камінь (підсилює інтуїцію).