Загальний гороскоп на 6 листопада 2014 року

Четвер, 6 листопада 2014, 16:26
6 листопада 2014 року - це найкращий момент для застосування інноваційного підходу до того, що відбувається у своєму житті. Сьогодні можна зайнятися проведенням кардинальних реформ у всьому, що давно віджило себе або стало викликати роздратування.
Загальний гороскоп на 6 листопада 2014 року

 

Овен:

Сьогодні Овнам належить отримати дуже цікаву і принадну пропозицію. Не поспішайте говорити категоричне "ні" і відмовлятися від таких масштабних змін в діловій сфері свого життя.

Телець:

Основні неприємності цього дня Тельцям доставить власне здоров'я. Напередодні здачі відповідального завдання ви несподівано відчуєте, що осіння сльота стала для вас причиною легкої застуди. Залиште осторонь усі справи, щоб негайно приступити до лікування.

Близнюки:

Сьогодні Близнюки багато спілкуватимуться і фліртуватимуть, причому навіть на місці роботи. Якщо ви не маєте пари, вам ніхто не може заборонити продовжити розмову, розпочату з симпатичним колегою, в тій, що більше розташовує для спілкування, в обстановці.

 Рак:

Раки 6 листопада відмовляться від свого звичного обережного підходу до грошей і на деякий час перетворяться на авантюристів. Обережно! Якщо ви вирішите вкласти в якийсь невідомий проект усі свої заощадження, це може закінчитися погано.

Лев:

Найбільший успіх сьогодні чекає Левів в творчій та інтелектуальній сфері діяльності. Ваша промениста посмішка, а також неймовірна чарівливість і упевненість в собі всіляко посприяють і просуванню по службі, і успіху на особистому фронті.

Діва:

Дівам сьогодні судилося перетворитися на терплячого наставника або учителя. Молодший колега, якого начальство "повісить" на вас, виявиться відмінним учнем, а час, витрачений на його стажування, стане початком вашої міцної і тривалої дружби.

Ваги:

Вагам 6 листопада краще не облишати меж віртуальної реальності. Поки вами володіє такий запальний настрій, вам дійсно краще не вступати в спілкування ні з коллегами по роботі, ні з домашніми.

Скорпіон:

У Скорпіонів сьогодні з'явиться шанс зміцнити професійний авторитет або добитися призначення на перспективну посаду. Щоб цього досягти, вам необхідно передусім справити позитивне враження на своє керівництво.

Стрілець:

Стрільцям 6 листопада крупно пощастить при реалізації нових проектів. На початку цього дня поряд з вами з'явиться людина, яку надалі ви називатимете своїм ангелом-хранителем і головною причиною свого стрімкого кар'єрного зростання.

Козеріг:

З самого ранку Козероги відчують небувалий емоційний підйом. Доброзичлива посмішка, яку ви не зніматимете аж до пізнього вечора, стане для вас головним козирем і в спілкуванні з начальством, і в процесі складної розмови зі своєю другою половинкою.

Водолій:

Водолії сьогодні будуть особливо сильні у всьому, що так чи інакше пов'язане з публічними виступами. Ваше красномовство допоможе переконати потенційних ділових партнерів в тому, що союзничество з вашою компанією стане для них запорукою майбутнього процвітання.

 Риби:

Риби цього дня зосередять основні зусилля на виконанні нудної паперової роботи. Будьте гранично уважні з документацією, адже щонайменша помилка, допущена сьогодні, в майбутньому обернеться для вас дуже великою проблемою.