Гороскоп на 3 серпня 2015 року

Понеділок, 3 серпня 2015, 11:03
Сьогодні - день місяця. Місяць в сузір'ї Риб.
Гороскоп на 3 серпня 2015 року

ОВЕН - зірки простилали вам зручний шлях до успіху, правда, з частими поворотами, тому не варто "перевищувати швидкість".

ТЕЛЕЦЬ - нинішній день ваш - ви встигнете впоратися з усім запланованим, але постарайтеся при цьому особливо не квапитися.

 БЛИЗНЮКИ - стихії сьогоднішнього літнього дня мирні і поступливі. Можете дарувати себе таким усім, хто вас оточує, але не забувайте і про себе.

РАК - бажано, щоб вашим супутником став амулет з бурштину. Він зробить переклад ваших бажань на мелодію задоволень.

ЛЕВ - щоб вистачило сил не квапитися і встигнути, обов'язки розділяйте на усіх, а своєму здоров'ю приділяйте особливу увагу.

ДІВА - сум'яття без кінця. Але у вирі зустрічей і подій не забувайте головного - вносіть елемент творчості в усі почини, які будуть цього дня.

ВАГИ- напружений день, тому привітна посмішка, що оточує - ось запорука психологічного комфорту і позитивних емоцій.

СКОРПІОН - хвиля удачі привільно котиться нинішнім днем. Вона легко знаходить і радує вас скрізь - в роботі,творчості, любові.

СТРІЛЕЦЬ - нікуди сьогодні не кваптеся, керуючись доброю, старою перевіреною мудрістю - тихіше їдеш, далі будеш.

КОЗЕРІГ - сьогодні зірки рекомендують: якщо є справа, гідна вашого розуму і таланту, можете потрудитися навіть в поті чола.

 ВОДОЛІЙ - незважаючи на завантаженість нинішнього дня турботами, все ж знайдіть час для відпочинку і емоційного розкріпачення.

РИБИ - сьогоднішній день не готує особливих випробувань. Прогноз "погоди" у ваших справах буде різним, але чітким і конкретним.