Гороскоп на 19 серпня 2015 року

Середа, 19 серпня 2015, 00:06
Овен Прийняті цього дня рішення відкриють перед вами нові перспективи! Цього дня Овнам належить приймати непросте рішення.
Гороскоп на 19 серпня 2015 року

Телець

Начальство неодмінно оцінить ваш ентузіазм і завзяття. Голосно висловлюйтеся вголос свої ідеї. Начальство це оцінить. Видасться прекрасний шанс помітно просунутися в кар'єрі.

Близнюки

Сьогодні колеги постараються виставити вас з поганого боку перед начальством. Будьте до цього готові. Врешті-решт, вам до цього не звикати.

 Рак

Вас чекає багато спілкування. Хтось вирішить зайнятися політикою, постарається оточити себе однодумцями, які змогли б гідно підтримати ваші почини. У любові чекають приємні сюрпризи і подарунки долі.

Лев

Леви перебуватимуть у владі паніки і нерозберихи. Не виключено, що сьогодні ви станете жертвою кишенькової крадіжки.

Діва

Не ображайтеся на друзів, подзвоніть, можливо комусь  з них потрібна ваша допомога. Вечір проведіть з коханою людиною.

Ваги

Цього дня, може виникнути ситуація, в якій майже усім представникам цього знаку, доведеться прийняти важливе рішення. Тому постарайтеся не слухати думку оточення, а послухайте краще свою інтуїцію. Це допоможе вам прийняти правильне рішення і уникнути помилок. Можливо сьогодні, вам належить почути важливу новину, яка вас сильно порадує.

Скорпіон

У вашому житті може з'явитися людина, якої ви не згадували достатньо довго. Вона принесе багато для вас радісних радісних новин.

Стрілець

Сьогоднішній день, принесе Стрільцям – несподівані зміни. Сьогодні ви зможете стати хазяїном положення або, навпаки, залежатимете від людей, що оточують вас. У першій половині дня, графік обіцяє бути дуже щільним. Вам доведеться приймати рішення, від яких залежатиме ваше подальше життя. Постарайтеся уникати конфліктів на роботі і вдома.

Козеріг

Заздалегідь підготуйтеся, що деякі з отриманих відомостей зіпсують вам настрій або надовго виб'ють вас з колії. Ви на якийсь час втратите здатність діяти раціонально.

Водолій

У особистому житті Водоліїв сьогодні чекає успіх. У самотніх людей цього знаку, сьогодні станеться зустріч з людиною, з якою надалі можуть скластися серйозні стосунки. Матеріальне становище обіцяє бути стабільним і позитивним. Проблем із здоров'ям цього дня не очікується.

Риби

Для людей цього знаку, перша половина дня, обіцяє принести труднощі як в професійних, так і сімейних стосунках. Фінансове положення погіршає. Можливо сьогодні, ви втратите дуже цінну для вас річ. А ось друга половина дня обіцяє бути сприятливою у багатьох відношеннях. Стосунки з коханою людиною можуть принести масу приємних і незабутніх хвилин. Постарайтеся цього дня не займатися самолікуванням.