Гороскоп на 26 серпня 2015 року

Середа, 26 серпня 2015, 01:09
Козеріг. Багато хто буде повністю зосереджений на собі. На першому місці у Козерогів будуть власні бажання і ідеї. З'явиться ненаситна потреба чути на свою адресу компліменти і слова схвалення від коханих і людей, які люблять вас. Не нехтуйте раніше накопиченим досвідом, але при цьому почніть наново відкривати для себе світ.
Гороскоп на 26 серпня 2015 року

 Водолій. У кінці місяця шлях до вашого серця лежатиме саме через шлунок Ви станете гурманом, у вас з'явиться велика потреба в задоволеннях. Використайте цей астрологічний аспект для отримання позитивних емоцій і відновлення енергетики.

Риб. Погана пора для отримання нових знань, інформації, організації творчих вечорів, виставок. Не виключені конфлікти з родичами і сусідами. Не будьте настирними - навряд чи вас оцінять належним чином, навіть якщо ви наполегливо доводитимете свою компетентність.

Риби. Погана пора для отримання нових знань, інформації, організації творчих вечорів,  виставок. Не виключені конфлікти з родичами і сусідами. Не будьте настирними - навряд чи вас оцінять належним чином, навіть якщо ви наполегливо доводитимете свою компетентність.

Овен. Вплив космічних чинників цього дня дозволить Овну отримати заступництво фортуни практично в усіх сферах життя. Від вас самих залежатимуть успіх і благополуччя. Проаналізуйте свою поведінку, можливо, вам бракує гнучкості і дипломатичності в стосунках з близькими, колегами і начальством.

Телець. Для людей, чия робота пов'язана з фінансами, можливі цікаві ділові пропозиції. Не бійтеся нових справ, але і не варто ризикувати, робити ставки: цього тижня вам не повезе в азартних іграх.

Близнюків. Помилки в розрахунках і ілюзії можуть бути багаті непередбаченими затримками фінансових надходжень і серйозними проблемами. Близькі вам люди стануть з підозрою до вас відноситися, перестануть довіряти, і ви можете втратити підтримку. Друга половина дня може принести помірні прибутки, але у тому випадку, якщо ви проявите природжену кмітливість і винахідливість.

Рак. Сьогодні найвразливіше місце в організмі Раку -хребет. У таких випадках рекомендується не ковтати знеболюючі препарати, а як можна швидше звернутися до хорошого масажиста або мануального терапевта. Не менш дієву допомогу Ракам може надати фізіотерапія.

Лев. Обмін думками, досвідом може ускладнюватися емоційною напруженістю і відсутністю достовірної інформації. Не слід нехтувати інформацією. Вона виявиться виключно корисною, деякі отримані відомості стануть в майбутньому дуже ефективною зброєю проти конкурентів.

Діва. У хвороби цього дня гостра і досить тривала течія, яскраво виражена симптоматика. Чим більше ви напружені, тим більше уразливі. Сьогодні треба пити достатню кількість рідини. Протипоказано сухе харчування. Уразлива шкіра, з'являється небезпека алергії, грибкових захворювань.

Ваги. Дисонанс планет може спровокувати у Вагів сильний головний біль, впродовж дня можуть відчуватися підвищена нервозність і дратівливість. Ближче до вечора настане спокійний період. Відмовіться від поїздок і подорожей. Проявіть обережність при користуванні транспортом, дотримуйтеся правил техніки безпеки.

Скорпіон. Це щасливий і гармонійний період, коли професійне зростання супроводжується щастям в любові. Середина тижня принесе вам нові враження. Удача освітлюватиме шлях своїми яскравими променями. Ви покликані не лише управляти, але і любити.

Стрілець. Ваш оптимізм стане "пропуском" у будь-яке місце. З таким настроєм можна вирушати хоч за тридев'ять земель. І де б ви не виявилися, скрізь ви будете бажаним гостем. Приготуйтеся проявити усю палітру своїх талантів – завіса вже піднімається і прихильники в очікуванні. І не важливо,чи буде це багатолюдна аудиторія або стала нечисленна компанія.