Гороскоп на 16 жовтня 2015 року

П'ятниця, 16 жовтня 2015, 01:13
Гороскоп на сьогодні: Овен Сьогодні тобі вдасться вирішити всі накопичені питання, які обмежували твої дії. Намагайся не реагувати на критику заздрісників і недоброзичливців. У другій половині дня твої партнери можуть відмовитися від виконання своїх зобов'язань. Не варто впадати у відчай, краще відпусти ситуацію, і вона сама вирішиться. Увечері вирушай у клуб або на концерт, щоб зняти напругу.
Гороскоп на 16 жовтня 2015 року

Гороскоп на сьогодні: Телець

У першій половині дня тобі доведеться вирішувати складні питання, які гальмують хід поточних справ. Не варто розраховувати на обіцяну підтримку з боку керівника. Тобі доведеться звернутися по допомогу до своїх опонентів. У другій половині дня на тебе чекає зустріч з особою, яка допоможе вирішити фінансове питання. Увечері варто вирушити в цікаве місце і відверто поговорити з найкращою подругою.

Гороскоп на сьогодні: Близнюки

Вранці можуть виникнути конфліктні ситуації по дорозі на роботу. Постарайся не перейматися і стримувати свої негативні емоції. Твої партнери порадують новими перспективними можливостями. Будь уважнішою під час розмови з керівником, твої вороги надали неправдиву інформацію. Вільний час варто присвятити догляду за будинком і вирішенню господарських питань.

Гороскоп на сьогодні: Рак

У першій половині дня тобі слід зайнятися збором і аналізом інформації. Довіряй тільки статистиці і своєму професійному досвіду. Твої конкуренти діють незаконними способами, будь обережніше. У другій половині дня на тебе чекає приємна звістка від старого знайомого. Використовуй особисті зв'язки для вирішення ділових питань.

Гороскоп на сьогодні: Лев

Сьогодні тобі доведеться відстоювати свою точку зору і захищати власні інтереси. Використовуй усі способи, щоб переконати керівника у своїй правоті. У другій половині дня можуть виникнути перешкоди, пов'язані з отриманням коштів. Тобі не варто довіряти колегам, які спробують дізнатися конфіденційну інформацію. Увечері спробуй розслабитися за допомогою масажу і приємних водних процедур.

Гороскоп на сьогодні: Діва

Цей день особливо результативний для поновлення старих ділових контактів і зв'язків. Намагайся утримуватися від різких і однозначних суджень, інакше наживеш ворогів. У другій половині дня тобі вдасться вирішити фінансове питання завдяки випадковому збігу обставин. Спілкування з керівником краще уникнути. Увечері на тебе чекає приємний сюрприз від близьких людей.

Гороскоп на сьогодні: Терези

Цей день буде напруженим і складним в емоційному плані. Тобі варто відмовитися від прийняття однозначних рішень. У твоєму оточенні є особа, яка постійно створює перешкоди в роботі. Не бійся відмовляти тим, хто тобі неприємний в особистісному плані. Вільний час краще провести у відокремленому місці, щоб відновити сили.

Гороскоп на сьогодні: Скорпіон

Сьогодні тобі доведеться впоратися з кількома складними завданнями. Союзники допоможуть реалізувати твої нові ідеї та отримати швидкий прибуток. Вирішення юридичних питань буде на твою користь. У другій половині дня до тебе по допомогу звернеться людина з твого минулого. Використовуй цю ситуацію, щоб отримати потрібну тобі інформацію.

Гороскоп на сьогодні: Стрілець

Вранці тобі доведеться відволіктися від роботи і приділити час вирішенню сімейних питань. Намагайся відразу розпланувати робочий день, щоб не виникало накладок. Твій керівник може висловити своє невдоволення твоїми останніми результатами. Не варто приймати близько до серця конфліктну ситуацію. Увечері тобі варто відмовитися від відвідування гучних місць і вживання алкоголю.

Гороскоп на сьогодні: Козеріг

У першій половині дня ти зможеш вирішити складну ситуацію завдяки старим діловим зв'язкам. Намагайся сконцентруватися на виконанні важливої справи і не розмінюватися на дрібниці. Випадкова зустріч дозволить знайти впливового покровителя. Нові починання та фінансові вкладення принесуть швидкий прибуток. Увечері вирушай у романтичне місце з коханою людиною.

Гороскоп на сьогодні: Водолій

Вранці на тебе чекає неприємна конфліктна ситуація з родичами. Найкраще визнати свою помилку і припинити скандал. У другій половині дня твої колеги можуть відмовити в професійній допомозі. Розраховуй лише на свої сили і досвід, тоді ти зможеш впоратися зі складнощами. Вільний час варто присвятити догляду за своєю зовнішністю і косметологічним процедурам.

Гороскоп на сьогодні: Риби

Вранці ти отримаєш важливу інформацію про плани своїх конкурентів. Не втрачай часу і дій швидко. Тобі потрібно звернутися за порадою до більш досвідченого фахівця. У другій половині дня тобі доведеться відстоювати свої інтереси в середовищі колег. Використовуй свою чарівність і ти зможеш запобігти конфліктній ситуації.