Гороскоп на 14 листопада 2015 року

Субота, 14 листопада 2015, 01:44
Лев Левам доведеться розставити точки над і в стосунках з давнім прихильником. Цей чоловік вже давно до Вас нерівно дихає, але, незважаючи на приємний флер залицянь, варто припинити подавати надії. Будьте розсудливі.
Гороскоп на 14 листопада 2015 року

Діва

Діви сьогодні мають бути на чеку і тримати ніс за вітром. Якщо Ви вчасно помітите зміни і хмари, які потихеньку згущуватимуться, Ви знайдете ще одне джерело прибутку.

Ваги

Вагам сьогодні варто просити допомоги і підтримки у колег. Тільки спільними зусиллями Ви вирішите складний проект. Поодиноке плавання сьогодні протипоказане, оскільки відгукнеться втомою і емоційним вигоранням.

Скорпіон

СьогодніСкорпіони відвойовуватимуть свій статус лідера на роботі. Останнім часом Ваші колеги не зовсім до Вас розташовані, що відгукнеться постійним пошуком компромісів. Подумайте: може варто відверто заявити про свої бажання і не вертітися дзигою?

Стрілець

Гороскоп Стрільців на сьогодні обіцяє нервовий стан через нерозуміння зі своєю другою половинкою. В глибині душі Ви розумітимете, що причина конфлікту криється у Ваших словах. Це змусить Вас першою піти на примирення.

Козеріг

Козероги сьогодні будуть налаштовані оптимістично. Незважаючи на складнощі на роботі і загрозу звільнення, Ви будете сповнені світлих надій. І справді, усі знають, що зміни на краще.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто звернути особливу увагу на своє самопочуття. Уникайте переїдання і переохолодження. Сприятливий час для о чищення організму і дієт. Косметичні процедури догляду за зовнішністю краще відкласти.

Риби

Зірки обіцяють Рибам сьогодні сильну підтримку колег. Хтось з Ваших співробітників, враховуючи несправедливі звинувачення у Вашу сторону, не побоїться виступити проти начальства у Ваш захист. Це підніме і Ваш авторитет, і Вашого захисника. Ви сьогодні - герой колективу.

Овен

Овнам сьогодні варто трохи угамувати свою пиху і прискіпливість  відносно до рідних і близьких. Ваша претензійність зіграє усім на нерви і заподіє біль близьким. Обговорювати неприємності і помилки - це справжнє мистецтво, якому потрібно вчитися.

Телець

Гороскоп Тельців на сьогодніобіцяє швидкий і продуктивний робочий день. Проте повноцінно відпочити увечері Вам не вдасться: чекайте позаплановий візит родичів.

Близнюки

СьогодніБлизнюкам варто почекати з реалізацією нових проектів. Сьогодні сприятливий час для завершення старих завдань. Реалізація нових багата численними помилками. Перечекайте цей несприятливий час.

Рак

Гороскоп Раків на сьогодні обіцяє вигоду, яка прийде з абсолютно несподіваного боку. Ви будете здивовані збігом обставин, але не скористатися таким шансом просто гріх.