Гороскоп на 7 листопада 2017 року

Вівторок, 7 листопада 2017, 10:30
Гороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні 7 листопада 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 7 листопада 2017 року

Овен 

Овну слід бути подвійно обережним: можливі будь-які накладки і прикрі непорозуміння у всіх сферах його життя. Особливу ж обережність слід проявляти з грошима. Зірки попереджають, що Овен може бути втягнутим в розгляд з фінансового питання і навіть опинитися перед необхідністю виправдовуватися! Щоб цього не сталося, йому слід вести свої грошові справи акуратніше, ніж зазвичай.

Телець 

В руках Тільця все буде горіти (в хорошому сенсі цього слова), а дим навколо нього – стояти коромислом! Телець налаштований по-бойовому, він готовий спрямувати свої зусилля на будь фронт робіт! Інша справа, що ситуація, ніби в насмішку, буде то і справа вимагати від нього перемикати свою увагу з однієї задачі на іншу. З-за цього діяльний Телець ризикує пробігати весь день практично даремно. Щоб цього не сталося, зірки радять йому, незважаючи на провокації, зосередитися на чому-небудь одному.

Близнюки

Чудовий день для всіх Близнюків, що мають відношення до бізнесу або просто не мають наміру втрачати свою вигоду! Зірки надають Близнюкам шанс отримати прибуток навіть там, де вони не очікували. Втім, це не має нічого спільного з знайденими на дорозі грошима. Близнюки можуть розраховувати на щедрі подарунки долі лише в тому випадку, якщо до цього вони вклали чимало часу і сил в якийсь проект. Нехай навіть це було давно, і Близнюки вже перестали сподіватися на результат.

Рак 

Хороший день для того, щоб будувати стратегічні плани на майбутнє. Мозок Раку буде працювати чітко, а мислення – відрізнятися глобалізмом, так що непродуктивно було б використовувати цей день на повсякденні домашні справи. Тим більше, зірки мало схиляють Раку до рутини, зате в питаннях побудови хитромудрих схем йому просто не буде рівних. Присвятивши день планування, Рак не пошкодує: сьогоднішні ідеї здатні вивести його на нову висоту!

Лев 

Льву краще всього вдасться будувати повітряні замки – вони будуть відрізнятися ґрунтовністю і навіть, можливо, коли-небудь будуть побудовані на землі. День наділяє Лева могутньою фантазією, завдяки чому креативні ідеї, проекти і плани здатні сипатися з нього один за іншим. Безумовно, з часом якісь з цих ідей відсіються, однак Леву варто прислухатися навіть до самим фантастичним і неймовірним з них.

Діва 

Діва має всі шанси зазирнути за горизонт: ситуація зіштовхне її з чимось, що має відношення до майбутнього. Можливо, це будуть наукові ідеї та розробки, високі технології або фантастичний фільм. А може бути, Діва зіткнеться з людиною, чиє нестандартне мислення не знає кордонів. Зірки радять Діві відкрити свій розум для сміливих ідей. Майбутнє вже майже настало! А той, хто не вірить в це, приречений вічно плентатися позаду.

Терези 

Для Ваг настає новий етап! Не варто цього боятися, навпаки, день подарує їм нові можливості і перспективи. Обставини в цілому складаються вдало для Ваг, і хоча найближчим часом можливі неминучі хвилювання і труднощі перехідного періоду, зірки запевняють: усе буде добре. Ваги зуміють не тільки зберегти свої позиції, але і в якихось справах далеко просунуться вперед.

Скорпіон 

За що б Скорпіон не взявся, зірки не радять йому поспішати – є ризик прийняти необдумане рішення. День буде схиляти його до поспішним, скоростиглих кроків! У якийсь момент Скорпіону може здатися, що зволікання смерті подібно, і якщо він піддасться цьому пориву, то ризикує наламати дров. Щоб не наробити помилок (а такі помилки можуть коштувати дорого), Скорпіону слід тримати себе в руках. Йому краще взагалі нічого не робити, ніж потім картати себе за непродумані кроки.

Стрілець 

Стрілець буде пурхати як метелик і жалити як бджола! Перше відноситься до його безпосередніх справ і обов'язків, а друге – до конкурентів, яким краще не стає у нього на шляху. Недоброзичливцям Стрільця можна тільки поспівчувати: будь-які спроби поставити йому палиці в колеса здатні обернутися тим, що Стрілець перетворить палицю в дубину відплати, спритно використавши її проти своїх ворогів.

Козеріг 

Зірки радять Козерогові в будь-яких справах не слідувати за ким-то, а йти своїм власним курсом. Безумовно, це нелегко, проте день схиляє Козерога до самостійності, пошук своєї дороги в житті і свого неповторного «Я». Це зовсім не означає, що Козерог повинен протиставляти себе оточуючим, але якщо він хоче домогтися багато чого, то повинен шукати свій власний шлях і не бути, як усі.

Водолій 

У будь-яких справах Водолію буде важко відрізнити важливе від неважливого. Він може надавати підвищене значення другорядних питань і разом з тим геть забувати про свої основні обов'язки. Більшу частину дня Водолій присвятить тим справам, які просто першими попалися йому на очі або ж чимось його зацікавили. Втім, якщо у Водолія немає термінової роботи, яка постраждає від такої неорганізованості, день обіцяє пройти продуктивно: адже те, за що він все-таки візьметься, він зробить ретельно, «від і до».

Риби 

Зірки закликають Риб задуматися над тим, як підвищити свою планку. Навіть якщо їх більш-менш влаштовує те місце під сонцем, яке вони займають, це не привід, щоб зупинятися. Треба йти вперед! Відмінний день для того, щоб задуматися над тим, які конкретні кроки Риби можуть зробити, щоб піднятися хоча б на сходинку вгору по кар'єрних, соціальної або який-небудь інший сходах. Поговорити з начальством? Реалізувати свій давній проект? Дерзайте! Не чекайте, поки замість вас це зробить хтось інший.