Гороскоп на 8 листопада 2017 року

Вівторок, 7 листопада 2017, 23:38
Гороскоп на сьогодні 8 листопада 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 8 листопада 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам зірки радять уникати нервозності. Не варто починати день з домашнього скандалу або іншого негативу, інакше емоційний фон буде нестабільним, а справи підуть нерівно. Джерелом проблем можуть стати розбіжності в сім'ї або бізнесі, партнерські претензії, територіальні спори, ревнощі, власницький інстинкт.Позитивною якістю дня може стати хазяйновитість, прагнення захистити свої права і володіння. Корисні заняття, дозволяють задіяти фантазію, вкластися в діло.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям варто бути готовими до нестабільного зовнішнього оточення. Сьогодні не виключені гострі ситуації в дорозі, в сім'ї, на службі, особливо вранці. Найкращим засобом уникнути зіткнення стане дипломатичність, в деяких ситуаціях може знадобитися великодушність або наявність заступництва з боку авторитетної особи. Зберігши рівновагу, ви зможете звернути потенційно несприятливі повороти подій собі на користь. Можливо, доведеться прийняти сторону партнера, або перейти в табір переможця.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам сьогодні може бути важко заздалегідь передбачити повороти подій у фінансовій сфері. Секретом успіху може стати вміння надавати послуги з вигодою для себе, знаходити впливових партнерів чи замовників. Можливі моменти непередбаченої удачі, проте зірки радять обережніше ставитися до подарунків і дарувальникам. Гарною підтримкою буде стабільний заробіток, наявність накопичень. Не варто покладатися в матеріальних справах на друзів: вони можуть створити вам зайві проблеми з найкращих спонукань.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам важливо зберегти спокій вранці. Це прекрасний день для творчих починань, за умови, що ви перебуваєте в гармонійному стані духу. Бажано всяку ціну згладжувати сімейні конфлікти, не приймати занадто близько до серця побутові та ділові негаразди. Якщо ви не зумієте зберегти душевну рівновагу, значна частина вашої особистої енергії піде на спроби його відновити, а хороші можливості можуть залишитися невикористаними, в тому числі, у любовних справах і у вихованні дітей.

Лев (24.07 - 23.08)

Львів може стати актуальною задача підтримки особистого і сімейного благополуччя. Буде природним бажання облаштувати будинок, розширити особисту територію або сімейні володіння, глибше вникнути в питання спадщини, традицій, сімейних цінностей. Бажання головувати в будинку або на ввіреному просторі вдасться реалізувати лише на знайомій території. Якщо ваш потенціал поки що невеликий, вам доведеться поважати мнениехозяев, батьків, вчителя або іншого важливого особи, на шкоду власним інтересам.

Діва (24.08 - 23.09)

Дівам може підняти дух невелика пригода, але захоплюватися ризиками все ж не варто. Сварок та інших проблем зараз краще уникати, вибираючи житейськи мудру тактику. Незважаючи на приховану напруженість, ситуація закликає до дружелюбності, миролюбства, шанування цінностей та традицій. Бажано гасити конфлікти, передбачати «м'яку посадку» при авантюрах. Знявши або пом'якшивши протиріччя, можносвободно насолоджуватися любовної, сімейної або духовною гармонією, впевнено будувати грандіозні плани на майбутнє.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам важливо вибрати оптимальну тактику вранці. У цей час можна зробити ривок уперед, реалізувати каприз, відвоювати які-небудь права або повноваження. Щоб ініціативи увінчалися істинним, а не показним успіхом, потрібно дотримувати баланс і не діяти собі в збиток. День допомагає зростанню добробуту, якщо ви готові ладнати з батьками і авторитетними людьми. З допомогою впливової підтримки вдасться вирішити нерешаемую завдання, наприклад, отримати фінансування і придбати те, що вам не по кишені.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам не варто упускати рідкісну можливість висунутися з загальної маси, отримати моральну або матеріальну вигоду. Важливо не зіпсувати свою удачу надлишкової суєтою, зберігати гідність, шарм, вірність ідеї або іміджу. Привертати до себе увагу краще «безкровним» шляхом», небажані пряма ініціатива і надмірна агресія. Успіху допоможуть великодушність, щедрість,привітність. Не завадить наявність покровителя, таємницею поддержкиили надихає фігури, музи. Можливий легкий успіх за кордоном.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Для Стрільців сьогодні важлива внутрішня гармонія. Запорукою душевного спокою буде можливість вільно слідувати своїм почуттям і переконанням. Якщо ви в злагоді з собою, життя здасться прекрасною, не буде відчуття дискомфорту на чужій території, в незвичайній ситуації або в самоті. Ви можете зробити для себе приголомшливе відкриття, що будь-які сюрпризи будете схильні тлумачити зі знаком «плюс». Є шанс на примирення з сім'єю, соотечествениками, на отримання підтримки від близьких по крові або духу.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам стоитдобавить до діловитості і цілеспрямованості дипломатичність. Зірки підказують, що зараз об'єднання вигідніше конкуренції, радять виключити безпричинні сварки з потрібними людьми, берегти любов. Створення проблем і з'ясування відносин лучшепредпочесть конструктивне рішення завдань. Залагоджувати непорозуміння, зміцнювати взаєморозуміння і викликати симпатію стане простіше у другій половині дня. В цей час більш ймовірно примирення і знаходження додаткових точок перетину інтересів.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям не варто недооцінювати важливість теплих відносин з оточуючими людьми, особливо, відсутність сильних позицій і протекції. Підйому по сходах успіху сьогодні сприяють кровні узи і духовні зв'язки, але можуть мати значення і такі якості, як людяність, дбайливість, чуйність, поблажливість до чужих слабостей. У той же час, у будь-якій ситуації може бути прихована підґрунтя, «подвійне дно». Перебуваючи в недружньої середовищі, варто враховувати ймовірність інтриг і маніпуляцій, підкупу.

Риби (20.02 - 20.03)

Сьогодні у Риб один з найбільш благополучних днів у році: і сьогодні радує, і майбутнє вселяє обгрунтовані сподівання. Навіть несподіваний поворот подій обіцяє приємне хвилювання. Варто довіряти долю і не штурмувати окремі перешкоди силою: якщо назріває конфлікт, краще піти від боротьби і дочекатися більш підходящого моменту. Також, сьогодні не варто вирішувати якісь завдання шляхом переговорів: у сприятливій ситуації зайві слова не знадобляться, а суперечки на серйозні теми можуть виявитися недоречними.