14-й місячний день. «Самовисунення». Люди будуть зайняті, здебільшого, власною персоною, – захочеться якось виділитися, привернути загальну увагу.
Гороскоп 2735 днiв тому 424
Місяць в Близнюках. День підходить для роботи, обіцяє успішні переговори і цікаві різноманітні завдання. Легко ладнають між собою родичі, сімейні проблеми перестають здаватися нерозв'язними. Допомагати один одному готові навіть люди, що зовсім недавно випробовували сильну взаємну антипатію.
Гороскоп 2735 днiв тому 411
13-й місячний день. «Корекція». Бажано присвятити день аналізу попередніх невдач.
Гороскоп 2736 днiв тому 392
Місяць в Тельцеві. Не кращий день з професійної точки зору: до одних справ не лежить душа, інші просто не ладнаються. У особистому житті, навпаки, переважають позитивні тенденції. Зірки прихильні до тих, хто готовий проявити ініціативу, зробити сміливий крок назустріч долі.
Гороскоп 2736 днiв тому 400
12-й місячний день. «Здійснення». День перевірить, наскільки ваші ділові якості відповідають дійсності.
Гороскоп 2737 днiв тому 410
11-й місячний день. «Аналіз». Один з кращих днів місячного місяця. Сміливо реалізуйте свої задуми, утілюйте в життя справи, початі напередодні.
Гороскоп 2738 днiв тому 482
10-й місячний день. «Впорядковування». Відповідний час для розвитку партнерських відносин, зміцнення родинних зв'язків і особистих контактів.
Гороскоп 2739 днiв тому 459
Місяць в Овнові. Наближення вихідних позначається на пануючому в суспільстві настрої. Люди, в більшості своїй, благодушні і доброзичливі: за справи вони беруться неохоче, а ось ідеї, що стосуються розваг і розважальних заходів, із задоволенням підтримують.
Гороскоп 2739 днiв тому 560
9-й місячний день. «Накопичення». Цей день краще провести в спокійній, буденній роботі.
Гороскоп 2740 днiв тому 388
Місяць в Овнові. День в цілому непоганий, такий, що хоч і не балує новими можливостями і перспективами. Зате сьогодні в «передсвятковому» настрої перебуватимуть навіть ті, хто зазвичай залишається байдужим до новорічної суєти.
Гороскоп 2740 днiв тому 460