4-й місячний день. «Аналіз». Цей день хороший для самоти і пасивності. Добре зайнятися тихими домашніми справами і спокійно відпочити в коліі сім'ї.
Гороскоп 2711 днiв тому 405
3-й місячний день. «Впорядковування». Це день активного вдосконалення структури і форми. Як побудуєте сьогодні відносини, ситуацію і справи, такими вони й будуть весь місячний місяць.
Гороскоп 2712 днiв тому 802
Місяць в Козерозі. Цей день відрізняється дуже сприятливим емоційним фоном, а тому як не можна краще підходить для спілкування, ділових і особистих зустрічей. Можна без побоювання йти на важливі переговори, а в скрутних випадках пускати в хід особисту чарівливість.
Гороскоп 2712 днiв тому 442
2-й місячний день. «Накопичення». Зірки подарують шанс зробити правильний вибір. Розберіться, що ви хочете бачити в своїй долі, а що – ні.
Гороскоп 2713 днiв тому 389
Місяць в Козерозі. Досягають успіху діяльні і енергійні. Тим, хто схильний проводити час в мріях і фантазіях, варто зосередитися на збереженні досягнутого. День відрізняється стабільністю емоційного фону, а тому підходить для налагодження ділових і особистих відносин, нових знайомств і спілкування. Спокійний відпочинок і помірні фізичні навантаження сприяють збереженню гарного настрою.
Гороскоп 2713 днiв тому 377
30-й місячний день (починається в 8.05) і 1-й місячний день (починається в 14.02). Рекомендується внутрішньо концентруватися на важливих завданнях, які належить вирішувати в період до наступного молодика.
Гороскоп 2714 днiв тому 438
Місяць в Стрільцеві. Важко зосередитися на одноманітних справах, що не відкривають свободи для творчої фантазії. Зате відносини між родичами гармонійні, ні у кого не виникає сумнівів у важливості сімейних цінностей.
Гороскоп 2714 днiв тому 433
29-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Цього дня не можна повністю йти від справ і необхідно все доводити до кінця, але слід робити тільки найнеобхідніше і невідкладне.
Гороскоп 2715 днiв тому 304
Місяць в Стрільцеві. Ідеальний день для романтичних побачень і дружніх зустрічей, проведення різноманітних свят і суспільних заходів, активного відпочинку в хорошій компанії. Відбудеться немало подій, що піднімають настрій, у найбільш діяльних і енергійних персон поза сумнівом з'явиться шанс знайти гідне застосування своїм талантам і здібностям.
Гороскоп 2715 днiв тому 455
Місяць в Стрільцеві. Досить непростий день. Виграють ті, хто схильний займати активну життєву позицію. Нове романтичне захоплення буде сильним і яскравим, відносини, що проте почалися цього дня, складуться неоднозначно.
Гороскоп 2716 днiв тому 566