Місяць в Козерозі. День сприяє успіху в справах, але не відміняє необхідності прикладати зусилля для досягнення мети. Багатьом доведеться переглянути відносини з діловими партнерами і що оточують взагалі, інакше розставити акценти, щоб укріпити свої позиції.
Гороскоп 2772 днi тому 506
29-й місячний день. «Народження». Накопиченої раніше енергії залишилося украй мало. Це критичний день, коли негатив всього місячного місяця збирається разом перед тим, як бути спаленою у момент молодика.
Гороскоп 2773 днi тому 394
Місяць у Козерозі. День можна назвати сприятливим, проте наголошується загальне зниження тонусу. Тому бажано уникати надмірних навантажень, забезпечити собі і близьким можливість спокійно відпочити.
Гороскоп 2773 днi тому 397
28-й місячний день. «Завершення». День дає можливість знайти свій власний шлях в земному житті і оцінити свої зусилля в досягненні земної мети.
Гороскоп 2774 днi тому 408
Місяць в Козерозі. Дуже сприятливий день для початку романтичних відносин. Навіть у тих, хто у всьому керується виключно логікою і здоровим глуздом, сильна інтуїція, яка допомагає відчути, з ким варто спілкуватися, а від кого краще триматися подалі.
Гороскоп 2774 днi тому 404
27-й місячний день. «Розширення». День містики, одкровень і пізнання таємниць. Сьогодні можна дізнатися ту інформацію, яку ви давно шукали.
Гороскоп 2775 днiв тому 428
Місяць в Стрільцеві. Успіх посміхається трудівникам – професійні проблеми вирішуються легко, не з'являється проблем і при обговоренні умов співпраці. Дуже сприятлива ситуація складається і у сфері романтичних відносин.
Гороскоп 2775 днiв тому 460
26-й місячний день. «Здійснення». Цього дня ви, як правило, витрачаєте багато енергії в розмовах, тому будьте уважні до того, хто вас хвалить, хто примушує вас одурюватися в собі і відповідати взаємними лестощами.
Гороскоп 2776 днiв тому 451
Місяць в Стрільцеві. Можна спокійно повертатися до роботи, не побоюючись нерозв'язних проблем і непереборних препятствій. Дружні і романтичні відносини стабільні, в сім'ї не виключена напруженість, яка, втім, не приведе до конфлікту.
Гороскоп 2776 днiв тому 381
25-й місячний день. «Аналіз». Час нині у великій ціні, прагніть не розтрачувати його по дурницях, будьте пунктуальними та обов'язковими.
Гороскоп 2777 днiв тому 390