8-й місячний день. «Народження». Імпульс, який ви додасте своїм справам цього дня, підтримуватиме їх протягом всього місяця.
Гороскоп 2741 день тому 296
Місяць в Рибах. Краще присвятити день нескладним справам, з якими ви зможете справитися швидко. Можливе створення нових професійних союзів, з'явиться шанс розділити з кимось свої обов'язки.
Гороскоп 2741 день тому 345
7-й місячний день. «Завершення». Будьте обережніше з виразом думок: все, що скажеш, – може втілитися в життя. Чого побажаєш вголос комусь або собі – здійсниться.
Гороскоп 2742 днi тому 555
Місяць в Рибах. Складний день з погляду навчання, роботи, ділових відносин. Уваги можуть зажадати завдання, рішення яких довгий час відкладалося.
Гороскоп 2742 днi тому 351
6-й місячний день. «Розширення». Дуже гарний день, сприяючий прояву самих різних здібностей.
Гороскоп 2743 днi тому 453
Місяць у Водолії. День порадує: вплив позитивних тенденцій сильний і практично універсально. У роботі, правда, не виключені невеликі утруднення і непорозуміння, але вони швидко залишаться у минулому.
Гороскоп 2743 днi тому 326
5-й місячний день. «Здійснення». Якщо ви бажаєте зробити щось істотне в своєму житті, то перевірити свої можливості і закласти фундамент слід саме сьогодні.
Гороскоп 2744 днi тому 427
4-й місячний день. «Аналіз». Цей день хороший для самоти і пасивності. Добре зайнятися тихими домашніми справами і спокійно відпочити в коліі сім'ї.
Гороскоп 2745 днiв тому 412
3-й місячний день. «Впорядковування». Це день активного вдосконалення структури і форми. Як побудуєте сьогодні відносини, ситуацію і справи, такими вони й будуть весь місячний місяць.
Гороскоп 2746 днiв тому 809
Місяць в Козерозі. Цей день відрізняється дуже сприятливим емоційним фоном, а тому як не можна краще підходить для спілкування, ділових і особистих зустрічей. Можна без побоювання йти на важливі переговори, а в скрутних випадках пускати в хід особисту чарівливість.
Гороскоп 2746 днiв тому 449