Місяць в Терезах. День в цілому вдалий, але більше відповідний для вирішення особистих проблем, чим для роботи. Найбільш важливими справами краще займатися в першій половині дня: в цей час і організаційні питання буде легше вирішити, і з колегами вдасться порозумітися.
Гороскоп 2814 днiв тому 528
17-й місячний день. «Впорядковування». Рекомендуємо відкоректувати внутрішні структурні зв'язки — це хороший день для кадрових перестановок. Продуктивними виявляться поїздки і переговори, направлені на зміцнення життєдіяльності як в робочому колективі, так і удома.
Гороскоп 2815 днiв тому 393
Місяць в Діві. Сьогодні багато хто рухомий жаданням новизни, і саме під її впливом здійснюють відчайдушні вчинки. Зірки, в принципі, нічого проти не мають, але настійно рекомендують діяти з розумом і не довіряти малознайомим людям.
Гороскоп 2815 днiв тому 373
16-й місячний день. «Накопичення». День надає можливість здійснити радикальні зміни в долі! Треба всього лише зробити висновки з допущених помилок.
Гороскоп 2816 днiв тому 386
15-й місячний день. «Народження». Місяць в Леві. Це один з критичних днів! Рекомендується конкретизувати зусилля і цілеспрямовано витрачати сили і засоби.
Гороскоп 2817 днiв тому 478
15-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Крім того, період повного місяця — час плотських спокус. Цього дня активізується внутрішній змій кожної людини.
Гороскоп 2818 днiв тому 432
Місяць в Раку. Цей день зв'язаний не стільки з блискучими перемогами і грандіозними успіхами, скільки з новими можливостями, якими не можна не скористатися.
Гороскоп 2818 днiв тому 484
14-й місячний день. «Самовисунення». Не пропустите цей день: він виключно вдалий для початку будь-якої важливої справи.
Гороскоп 2819 днiв тому 394
Місяць у Раку. У професійній сфері важливим стає розумне планування. А події, що відбуваються в особистому житті, є закономірним наслідком раніше довершених вчинків.
Гороскоп 2819 днiв тому 531
13-й місячний день. «Корекція». Це день накопичення інформації, організації контактів, корекції минулого, роботи з кармою.
Гороскоп 2820 днiв тому 401