Місяць в Тельцеві. День пов'язаний із загостренням інтуїції. Проте до підказок її слід прислухатися при рішенні питань, що стосуються особистого життя, оскільки в професійній сфері торжествує логіка.
Гороскоп 2924 днi тому 364
4-й місячний день. «Аналіз». Цей місячний день несе в собі подвійну характеристику: він позитивний і негативний одночасно.
Гороскоп 2925 днiв тому 403
Місяць в Овнові, Тільцеві (18.29). День, сприятливий для будь-якої діяльності, особливо фінансової: сьогодні дуже багатьом повезе в питаннях, пов'язаних з грошима і матеріальним благополуччям.
Гороскоп 2925 днiв тому 531
3-й місячний день. «Впорядковування». Як побудуєте сьогодні відносини з тими, що оточують і визначите круг виконуваних завдань, такими вони і будуть важ місячний місяць.
Гороскоп 2926 днiв тому 420
Місяць в Овнові. Цей день не можна назвати безхмарним і виключно приємним. Складні ситуації не виключені як на роботі, так і вдома. У обох випадках вони будуть пов'язані з конфліктами між представниками різних поколінь.
Гороскоп 2926 днiв тому 376
2-й місячний день. «Накопичення». Зірки радять зосередити увагу на важливих завданнях, які належить вирішувати в період до наступного молодика.
Гороскоп 2927 днiв тому 426
Місяць в Овнові. День, абсолютно не відповідний для рішучих дій, – принаймні, в тому, що стосується роботи. Багато речей насправді не є такими, якими здаються: пам'ятаєте про це, коли ухвалюватимете рішення.
Гороскоп 2927 днiв тому 439
30/1-й місячний день. «Накопичення». Рекомендується підвести підсумки не тільки місячного місяця, що закінчується, але і зробити аналіз життєвого шляху, пройденого за час від останнього 30 місячного дня.
Гороскоп 2928 днiв тому 422
Місяць в Рибах. День, відповідний для самостійної роботи, – і, в основному, інтелектуальною, а не фізичною. У тих, хто останнім часом мав проблеми з керівництвом, з'явиться можливість налагодити відносини, але для цього доведеться прикласти зусилля і проявити себе з кращого боку.
Гороскоп 2928 днiв тому 913
29-й місячний день. «Народження». В цей час підвищується відповідальність за власні вчинки. Ситуації сприймаються гостро і можуть привести до необоротних змін в долі.
Гороскоп 2929 днiв тому 425