2-й місячний день. «Накопичення». Зірки подарують шанс зробити правильний вибір. Розберіться, що ви хочете бачити в своїй долі, а що – ні.
Гороскоп 2747 днiв тому 394
Місяць в Козерозі. Досягають успіху діяльні і енергійні. Тим, хто схильний проводити час в мріях і фантазіях, варто зосередитися на збереженні досягнутого. День відрізняється стабільністю емоційного фону, а тому підходить для налагодження ділових і особистих відносин, нових знайомств і спілкування. Спокійний відпочинок і помірні фізичні навантаження сприяють збереженню гарного настрою.
Гороскоп 2747 днiв тому 380
30-й місячний день (починається в 8.05) і 1-й місячний день (починається в 14.02). Рекомендується внутрішньо концентруватися на важливих завданнях, які належить вирішувати в період до наступного молодика.
Гороскоп 2748 днiв тому 445
Місяць в Стрільцеві. Важко зосередитися на одноманітних справах, що не відкривають свободи для творчої фантазії. Зате відносини між родичами гармонійні, ні у кого не виникає сумнівів у важливості сімейних цінностей.
Гороскоп 2748 днiв тому 439
29-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Цього дня не можна повністю йти від справ і необхідно все доводити до кінця, але слід робити тільки найнеобхідніше і невідкладне.
Гороскоп 2749 днiв тому 309
Місяць в Стрільцеві. Ідеальний день для романтичних побачень і дружніх зустрічей, проведення різноманітних свят і суспільних заходів, активного відпочинку в хорошій компанії. Відбудеться немало подій, що піднімають настрій, у найбільш діяльних і енергійних персон поза сумнівом з'явиться шанс знайти гідне застосування своїм талантам і здібностям.
Гороскоп 2749 днiв тому 461
Місяць в Стрільцеві. Досить непростий день. Виграють ті, хто схильний займати активну життєву позицію. Нове романтичне захоплення буде сильним і яскравим, відносини, що проте почалися цього дня, складуться неоднозначно.
Гороскоп 2750 днiв тому 572
28-й місячний день. «Завершення». Прагніть не включатися в ситуації, що вимагають активного засвоєння нової інформації, несуть аналітичні навантаження.
Гороскоп 2750 днiв тому 359
27-й місячний день. «Розширення». День перерозподілу і об'єктивної оцінки внутрішніх ресурсів. Відбуватиметься пріспосабліваємость до вимог навколишнього простору.
Гороскоп 2751 день тому 439
26-й місячний день. «Здійснення». Сприятливі день для правильного перерозподілу навантаження усередині колективу.
Гороскоп 2752 днi тому 369