Місяць у Леві. Емоційний фон цього дня несприятливий, тому можуть виникнути проблеми в сім'ї, трудності у відносинах людей, що люблять один одного. Перш, ніж приступати до обговорення будь-яких питань, постарайтеся розібратися у власних відчуттях, інакше плутанина і взаємне нерозуміння тільки посиляться.
Гороскоп 2722 днi тому 429
Місяць у Леві. Сьогодні душевний стан може відбиватися на здоров'ї. Загострюється взаємозв'язок духовного і матеріального. Підвищується відчуття обов’язку і відповідальності за доручену роботу.
Гороскоп 2723 днi тому 412
22-й місячний день. «Народження». Зірки подарують можливість по-новому поглянути на себе і свою діяльність.
Гороскоп 2723 днi тому 382
21-й місячний день. «Завершення». Прагніть не включатися в ситуації, що вимагають активних емоційних реакцій.
Гороскоп 2724 днi тому 432
20-й місячний день. «Перетворення». Зірки обіцяють, що цей день пройде насичено — як в плані спілкування, так і трудових подвигів.
Гороскоп 2725 днiв тому 400
19-й місячний день. «Здійснення». Потрібно жити своїм розумом, бути уважними і пильними, звертатися тільки до тих джерел інформації, в яких ви упевнені на все сто.
Гороскоп 2726 днiв тому 699
Місяць в Раку. Сприятливий день для завершення справ і підбиття підсумків. Наступив той самий момент, коли можна спокійно оцінити виконану роботу, намітити нові цілі, обговорити з партнерами загальні завдання.
Гороскоп 2726 днiв тому 528
18-й місячний день. «Аналіз». У цю місячну добу навколишня дійсність буде, як дзеркало, демонструвати нашу дійсну суть.
Гороскоп 2727 днiв тому 293
Місяць в Близнюках. Чим би ви не планували займатися, будьте терплячі: досягти очікуваного результату відразу не вдасться. День підходить для спільної роботи, але лише в тому випадку, якщо всі її учасники зацікавлені в співпраці і готові на жертви ради успіху загальної справи.
Гороскоп 2727 днiв тому 532
17-й місячний день. «Впорядковування». День розкріпачення і веселості. Нікого і нічого не потрібно боятися. Потрібно бути самим собою і не робити того, що не виходить.
Гороскоп 2728 днiв тому 434