24-й місячний день. «Впорядковування». Цього дня добре закладати фундамент нових великих справ, починати здійснення глобальних довговічних проектів.
Гороскоп 2778 днiв тому 388
23-й місячний день. «Накопичення». У відносинах пануватиме відвертість і прямота. А покупки можна зробити дуже швидко і вдало.
Гороскоп 2779 днiв тому 406
Місяць в Скорпіонові. Сприятливий день для будь-яких справ, що дозволяють отримати моментальний результат. Можуть нагадати про себе старі знайомі, які запропонують співпрацю на несподіваних умовах.
Гороскоп 2779 днiв тому 497
22-й місячний день. «Народження». Розберіться в своїх відчуттях і бажаннях, дозвольте собі відпустити все зайве з життя.
Гороскоп 2780 днiв тому 415
Місяць у Терезах. Цей день не підходить для вирішення складних питань. Небажано займатися фінансовими справами, зустрічатися з важливими людьми, обговорювати серйозні питання – нехай навіть в неформальній обстановці. Багато хто схильний переоцінювати свої можливості, давати обіцянки, стримати які буде нелегко.
Гороскоп 2780 днiв тому 432
21-й місячний день. «Завершення». Добре займатися плануванням поточних витрат, розподіляти прибуток, оцінювати необхідність витрат.
Гороскоп 2781 день тому 436
Місяць у Терезах. День пов'язаний із зростанням життєвого тонусу, поліпшенням самопочуття і повноцінним відпочинком. Корисні зустрічі із старими знайомими, з людьми, з якими ви спілкувалися в різні періоди свого життя.
Гороскоп 2781 день тому 454
20-й місячний день. «Перетворення». Енергію цього місячного дня багато людей використовують несвідомо. Вранці можливі віщі сни, що відкривають сокровенну інформацію.
Гороскоп 2782 днi тому 456
Місяць у Діві. Практично у всіх сферах життя сильні позитивні тенденції, що дозволяє реалізовувати свої задуми і швидко просуватися вперед у вибраному напрямі. Проте слід пам'ятати, що ніщо не дається дарма: результати будуть прямо пропорційні докладеним зусиллям, і розраховувати на те, що хтось візьме на себе всі ваші турботи, не доводиться.
Гороскоп 2782 днi тому 396
19-й місячний день. «Здійснення». Минулі успіхи зможуть послужити стимулом до подальшої творчості.
Гороскоп 2783 днi тому 399