29-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Цього дня не можна повністю йти від справ і необхідно все доводити до кінця, але слід робити тільки найнеобхідніше і невідкладне.
Гороскоп 2863 днi тому 321
Місяць в Стрільцеві. Ідеальний день для романтичних побачень і дружніх зустрічей, проведення різноманітних свят і суспільних заходів, активного відпочинку в хорошій компанії. Відбудеться немало подій, що піднімають настрій, у найбільш діяльних і енергійних персон поза сумнівом з'явиться шанс знайти гідне застосування своїм талантам і здібностям.
Гороскоп 2863 днi тому 477
Місяць в Стрільцеві. Досить непростий день. Виграють ті, хто схильний займати активну життєву позицію. Нове романтичне захоплення буде сильним і яскравим, відносини, що проте почалися цього дня, складуться неоднозначно.
Гороскоп 2864 днi тому 586
28-й місячний день. «Завершення». Прагніть не включатися в ситуації, що вимагають активного засвоєння нової інформації, несуть аналітичні навантаження.
Гороскоп 2864 днi тому 377
27-й місячний день. «Розширення». День перерозподілу і об'єктивної оцінки внутрішніх ресурсів. Відбуватиметься пріспосабліваємость до вимог навколишнього простору.
Гороскоп 2865 днiв тому 454
26-й місячний день. «Здійснення». Сприятливі день для правильного перерозподілу навантаження усередині колективу.
Гороскоп 2866 днiв тому 389
25-й місячний день. «Аналіз». Ця місячна доба дасть можливість пізнати мудрість земного життя за рахунок роботи з своєю підсвідомістю.
Гороскоп 2867 днiв тому 485
Місяць у Терезах. Цей день буде вдалим для тих, хто вже завершив найбільш складні, важливі і довгі справи і може дозволити собі підвести підсумки і приділити увагу рутині. Небажано підписувати фінансові документи, укладати крупні угоди.
Гороскоп 2867 днiв тому 510
24-й місячний день. «Впорядковування». День трансформації і перетворення, прокидаються сили природи, що сприяють творенню.
Гороскоп 2868 днiв тому 417
Місяць в Діві. Варто покладатися на перевірених партнерів і проявляти обережність у відносинах з новими людьми: дуже велика вірогідність потрапити в пастку або стати маріонеткою в чужих руках. Зате небесні світила обіцяють своє заступництво закоханим і всім, для кого романтична складова життя є важливою.
Гороскоп 2868 днiв тому 442