9-й місячний день. «Накопичення». Це день, коли людина здатна об'єктивно оцінити свої можливості. Плани бажано привести у відповідність з реальністю.
Гороскоп 2827 днiв тому 422
Реалізація планів зажадає неабияких зусиль, і лише своєчасну появу союзників полегшить рішення задачі. Можливі проблеми в сімейних відносинах, родичам важко буде прийти до єдиної думки. Сфера романтичних прівязанностей знаходиться під впливом позитивних тенденцій, можливі нові захоплення.
Гороскоп 2827 днiв тому 470
7-й місячний день. «Завершення». Один з найвідповідальніших днів — закладаються основи майбутнього благополуччя.
Гороскоп 2828 днiв тому 455
6-й місячний день. «Розширення». Сильно загострюється інтуїція: вам може відкритися те, чого раніше недооцінювали або не розуміли.
Гороскоп 2829 днiв тому 597
5-й місячний день. «Здійснення». Якщо ви можете зробити щось істотне в своєму житті, то перевірити свої можливості і закласти фундамент слід саме сьогодні.
Гороскоп 2830 днiв тому 617
Сьогодні представникам багатьох знаків Зодіаку властиві егоїзм, непримиренність і безкомпромісність. Будьте насторожі: день пов'язаний з труднощами в особистих відносинах, загостренням розбіжностей і конфліктів.
Гороскоп 2830 днiв тому 776
4-й місячний день. «Аналіз». Цього дня слід зважувати кожен свій крок, зіставляти все «за і проти».
Гороскоп 2831 день тому 661
Місяць в Стрільцеві. В цей час більше, ніж зазвичай, люди в ухваленні рішень більше керуються своїми відчуттями, чим логічними висновками.
Гороскоп 2831 день тому 606
3-й місячний день. «Впорядковування». Внутрішня енергія організму цього дня особливо сильна, так що вам вистачить сила і на самозахист і на початок нових справ.
Гороскоп 2832 днi тому 614
Місяць в Стрільці. Перш, ніж узятися за будь-яку нову справу, зважте свої можливості: переоцінюючи їх, ви створюєте неприємності для себе і оточуючих. Небажано давати в борг та звертатися в кредитні організації.
Гороскоп 2832 днi тому 693