Місяць в Близнюках. День підходить для роботи, обіцяє успішні переговори і цікаві різноманітні завдання. Легко ладнають між собою родичі, сімейні проблеми перестають здаватися нерозв'язними. Допомагати один одному готові навіть люди, що зовсім недавно випробовували сильну взаємну антипатію.
Гороскоп 2910 днiв тому 435
13-й місячний день. «Корекція». Бажано присвятити день аналізу попередніх невдач.
Гороскоп 2911 днiв тому 411
Місяць в Тельцеві. Не кращий день з професійної точки зору: до одних справ не лежить душа, інші просто не ладнаються. У особистому житті, навпаки, переважають позитивні тенденції. Зірки прихильні до тих, хто готовий проявити ініціативу, зробити сміливий крок назустріч долі.
Гороскоп 2911 днiв тому 416
12-й місячний день. «Здійснення». День перевірить, наскільки ваші ділові якості відповідають дійсності.
Гороскоп 2912 днiв тому 429
11-й місячний день. «Аналіз». Один з кращих днів місячного місяця. Сміливо реалізуйте свої задуми, утілюйте в життя справи, початі напередодні.
Гороскоп 2913 днiв тому 507
10-й місячний день. «Впорядковування». Відповідний час для розвитку партнерських відносин, зміцнення родинних зв'язків і особистих контактів.
Гороскоп 2914 днiв тому 478
Місяць в Овнові. Наближення вихідних позначається на пануючому в суспільстві настрої. Люди, в більшості своїй, благодушні і доброзичливі: за справи вони беруться неохоче, а ось ідеї, що стосуються розваг і розважальних заходів, із задоволенням підтримують.
Гороскоп 2914 днiв тому 587
9-й місячний день. «Накопичення». Цей день краще провести в спокійній, буденній роботі.
Гороскоп 2915 днiв тому 411
Місяць в Овнові. День в цілому непоганий, такий, що хоч і не балує новими можливостями і перспективами. Зате сьогодні в «передсвятковому» настрої перебуватимуть навіть ті, хто зазвичай залишається байдужим до новорічної суєти.
Гороскоп 2915 днiв тому 481
8-й місячний день. «Народження». Імпульс, який ви додасте своїм справам цього дня, підтримуватиме їх протягом всього місяця.
Гороскоп 2916 днiв тому 316