15-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Контроль за своєю поведінкою ослаблений, тоді як інстинкти б'ють через край. І під їх дією можна зробити необдумані вчинки.
Гороскоп 2979 днiв тому 452
Місяць в Близнюках. З багатьма справами можна справитися граючи, якщо вчасно переглянути свої пріоритети. Зоряні впливи допомагають сконцентрувати увагу на рішенні важливих проблем, залишивши дрібниці осторонь, а також відокремити друзів від ворогів.
Гороскоп 2979 днiв тому 446
14-й місячний день. «Самовисунення». Люди будуть зайняті, здебільшого, власною персоною, – захочеться якось виділитися, привернути загальну увагу.
Гороскоп 2980 днiв тому 466
Місяць в Близнюках. День підходить для роботи, обіцяє успішні переговори і цікаві різноманітні завдання. Легко ладнають між собою родичі, сімейні проблеми перестають здаватися нерозв'язними. Допомагати один одному готові навіть люди, що зовсім недавно випробовували сильну взаємну антипатію.
Гороскоп 2980 днiв тому 445
13-й місячний день. «Корекція». Бажано присвятити день аналізу попередніх невдач.
Гороскоп 2981 день тому 427
Місяць в Тельцеві. Не кращий день з професійної точки зору: до одних справ не лежить душа, інші просто не ладнаються. У особистому житті, навпаки, переважають позитивні тенденції. Зірки прихильні до тих, хто готовий проявити ініціативу, зробити сміливий крок назустріч долі.
Гороскоп 2981 день тому 431
12-й місячний день. «Здійснення». День перевірить, наскільки ваші ділові якості відповідають дійсності.
Гороскоп 2982 днi тому 445
11-й місячний день. «Аналіз». Один з кращих днів місячного місяця. Сміливо реалізуйте свої задуми, утілюйте в життя справи, початі напередодні.
Гороскоп 2983 днi тому 521
10-й місячний день. «Впорядковування». Відповідний час для розвитку партнерських відносин, зміцнення родинних зв'язків і особистих контактів.
Гороскоп 2984 днi тому 489
Місяць в Овнові. Наближення вихідних позначається на пануючому в суспільстві настрої. Люди, в більшості своїй, благодушні і доброзичливі: за справи вони беруться неохоче, а ось ідеї, що стосуються розваг і розважальних заходів, із задоволенням підтримують.
Гороскоп 2984 днi тому 599