12-й місячний день. «Здійснення». Здійснюються заповітні мрії, а планів набувають реальні контури.
Гороскоп 2916 днiв тому 550
Місяць в Овнові. Успіхи можливі при додатку зусиль, і найбільш старанні залишаться у виграші. Ті ж, хто зазвичай покладається тільки на везення, можуть не встигнути реалізувати всі плани.
Гороскоп 2916 днiв тому 624
11-й місячний день. «Аналіз». Все, що ви робите цього дня, треба робити усвідомлено.
Гороскоп 2917 днiв тому 327
Місяць в Рибах. День сприятливий з погляду спілкування: сьогодні навіть самі різні люди можуть прийти до єдиної думки, якщо, звичайно, дійсно цього захочуть. Не упустите вдалий момент для початку співпраці з іноземними партнерами і укладення довгострокових договорів.
Гороскоп 2917 днiв тому 418
10 місячний день. «Впорядковування». День активного відпочинку: надмір сил добре направити на зміцнення здоров'я.
Гороскоп 2918 днiв тому 514
Місяць в Рибах. Можна досягти успіху у вирішенні різноманітних проблем, професійних і особистих. Фінансові надходження опиниться декілька менше, ніж можна було чекати, але наявні засоби буде цілком досить для того, щоб зробити всі заплановані покупки.
Гороскоп 2918 днiв тому 514
8-й місячний день. «Народження». Приступайте до здійснення будь-яких задумів. Темп, який ви задасте поточним справам, збережеться протягом всього місяця.
Гороскоп 2919 днiв тому 470
Місяць в Рибах. Сприятливий день для проведення суспільних заходів, а також вечірок і свят. Сімейні відносини налагодяться завдяки взаємним поступкам, безкорисливій турботі про благо тих, що оточують.
Гороскоп 2919 днiв тому 611
9-й місячний день. «Накопичення». Це день, коли людина здатна об'єктивно оцінити свої можливості. Плани бажано привести у відповідність з реальністю.
Гороскоп 2920 днiв тому 430
Реалізація планів зажадає неабияких зусиль, і лише своєчасну появу союзників полегшить рішення задачі. Можливі проблеми в сімейних відносинах, родичам важко буде прийти до єдиної думки. Сфера романтичних прівязанностей знаходиться під впливом позитивних тенденцій, можливі нові захоплення.
Гороскоп 2920 днiв тому 483