Реалізація планів зажадає неабияких зусиль, і лише своєчасну появу союзників полегшить рішення задачі. Можливі проблеми в сімейних відносинах, родичам важко буде прийти до єдиної думки. Сфера романтичних прівязанностей знаходиться під впливом позитивних тенденцій, можливі нові захоплення.
Гороскоп 2923 днi тому 483
7-й місячний день. «Завершення». Один з найвідповідальніших днів — закладаються основи майбутнього благополуччя.
Гороскоп 2924 днi тому 466
6-й місячний день. «Розширення». Сильно загострюється інтуїція: вам може відкритися те, чого раніше недооцінювали або не розуміли.
Гороскоп 2925 днiв тому 609
5-й місячний день. «Здійснення». Якщо ви можете зробити щось істотне в своєму житті, то перевірити свої можливості і закласти фундамент слід саме сьогодні.
Гороскоп 2926 днiв тому 627
Сьогодні представникам багатьох знаків Зодіаку властиві егоїзм, непримиренність і безкомпромісність. Будьте насторожі: день пов'язаний з труднощами в особистих відносинах, загостренням розбіжностей і конфліктів.
Гороскоп 2926 днiв тому 793
4-й місячний день. «Аналіз». Цього дня слід зважувати кожен свій крок, зіставляти все «за і проти».
Гороскоп 2927 днiв тому 671
Місяць в Стрільцеві. В цей час більше, ніж зазвичай, люди в ухваленні рішень більше керуються своїми відчуттями, чим логічними висновками.
Гороскоп 2927 днiв тому 619
3-й місячний день. «Впорядковування». Внутрішня енергія організму цього дня особливо сильна, так що вам вистачить сила і на самозахист і на початок нових справ.
Гороскоп 2928 днiв тому 627
Місяць в Стрільці. Перш, ніж узятися за будь-яку нову справу, зважте свої можливості: переоцінюючи їх, ви створюєте неприємності для себе і оточуючих. Небажано давати в борг та звертатися в кредитні організації.
Гороскоп 2928 днiв тому 721
2-й місячний день. «Накопичення». Цього дня людина, аналізуючи свої бажання і можливості, створює свою долю.
Гороскоп 2929 днiв тому 738