16-й місячний день. «Накопичення». Багато людей відчувають надлишок енергії, яку необхідно направити в творче русло. Інакше вона виплеснеться в агресивних, необдуманих вчинках.
Гороскоп 2998 днiв тому 451
Місяць в Раку. Останній день року принесе посилення впливу позитивних тенденцій і пройде добре. Життєвий потенціал високий, на недолік енергії скаржитися не припаде, та і настрій буде хорошим до самого вечора.
Гороскоп 2998 днiв тому 501
15-й місячний день. «Народження». Один з критичних днів! Контроль за своєю поведінкою ослаблений, тоді як інстинкти б'ють через край. І під їх дією можна зробити необдумані вчинки.
Гороскоп 2999 днiв тому 454
Місяць в Близнюках. З багатьма справами можна справитися граючи, якщо вчасно переглянути свої пріоритети. Зоряні впливи допомагають сконцентрувати увагу на рішенні важливих проблем, залишивши дрібниці осторонь, а також відокремити друзів від ворогів.
Гороскоп 2999 днiв тому 452
14-й місячний день. «Самовисунення». Люди будуть зайняті, здебільшого, власною персоною, – захочеться якось виділитися, привернути загальну увагу.
Гороскоп 3000 днiв тому 469
Місяць в Близнюках. День підходить для роботи, обіцяє успішні переговори і цікаві різноманітні завдання. Легко ладнають між собою родичі, сімейні проблеми перестають здаватися нерозв'язними. Допомагати один одному готові навіть люди, що зовсім недавно випробовували сильну взаємну антипатію.
Гороскоп 3000 днiв тому 450
13-й місячний день. «Корекція». Бажано присвятити день аналізу попередніх невдач.
Гороскоп 3001 день тому 430
Місяць в Тельцеві. Не кращий день з професійної точки зору: до одних справ не лежить душа, інші просто не ладнаються. У особистому житті, навпаки, переважають позитивні тенденції. Зірки прихильні до тих, хто готовий проявити ініціативу, зробити сміливий крок назустріч долі.
Гороскоп 3001 день тому 435
12-й місячний день. «Здійснення». День перевірить, наскільки ваші ділові якості відповідають дійсності.
Гороскоп 3002 днi тому 448
11-й місячний день. «Аналіз». Один з кращих днів місячного місяця. Сміливо реалізуйте свої задуми, утілюйте в життя справи, початі напередодні.
Гороскоп 3003 днi тому 523