Бахом по пасажирах: дітки не дали нудьгувати «ждунам» на Південному вокзалі

Вівторок, 20 березня 2018, 21:52
Хор «Амадеус» Харківської дитячої музичної школи №15 імені Моцарта виступив в залі очікування Південного вокзалу.
Бахом по пасажирах: дітки не дали нудьгувати «ждунам» на Південному вокзалі

Концерт пройшов в рамках музичного фестивалю KharkivMusicFest і почався із творів Йоганна Себастьяна Баха. Для виступу в зал спеціально привезли фортепіано. Під час виконання окремих творів хористам акомпанував віолончеліст.

Юні музиканти опісля виступу розповіли, що люблять братися за складний репертуар, де в партитурі чотири-п'ять голосів, і на досконально зіспів у них порою витрачається кілька місяців підготовки.

Багато хто з учасники хору «Амадеус» крім вокалу вчиться грі на гітарі, фортепіано. Спочатку, зізнаються хористи, співати в різних громадських місцях Харкова було незвично, але це новий корисний і позитивний досвід.

Заходи фестивалю KharkivMusicFest проходять у різних куточках Харкова.

«Учні музичної школи виступають в торгових центрах, метро. Таким чином, всі харків'яни можуть послухати класичну музику, яка зараз, на жаль, звучить досить рідко», – зазначила заступник директора школи Оксана Тарасова.

Міжнародний музичний фестиваль KharkivMusicFest проходить у Харкові з 14 по 29 березня. Двотижневий музичний марафон був ініційований диригентом і піаністом, харків'янином Станіславом Христенком. У програмі – симфонічна музика українських, європейських, американських композиторів у виконанні солістів і диригентів з Австрії, Німеччини, Польщі, США та України (Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Харків). Також реалізується проект «Art & Piano: грай яскраво», коли на різних майданчиках – у метро, торгових центрах, вокзалах – свою творчість представляють учні харківських музичних шкіл.

Паралельно у Харкові проходить Міжнародний конкурс піаністів.

comments powered by HyperComments