Мистецтво

18:45
29 вересня на території історико-архітектурного пам'ятки-музею «Київська фортеця» відбудеться фестиваль «Осінь Середньовіччя».
07:11
Книгарня “Є” запрошує на відкриту лекцію краєзнавця Сашка Ткаченка “Весілля як обряд переходу в українській традиції”, що відбудеться 25 вересня. Початок о 18:00.
18:23
21-22 вересня 2012 року в Харкові відбудеться міжнародний літературно-мистецький захід «Йогансен-fest». Він буде таким ж насиченим, різноманітним і коротким, як життя харків'янина Майка Йогансена (1896 — 1937 рр.). п
20:39
Konfrontacje Teatralni — один з найцікавіших польських фестивалів, який щорічно демонструє поточний стан театрального мистецтва в Європі загалом і Польщі зокрема. В Харкові “Конфронтації” цього року презентують уперше.
01:15
Наприкінці нинішнього і в наступному році українські глядачі зможуть побачити кілька нових фільмів вітчизняного виробництва. Про прийдешніх прем'єрах кіносезону розповіла голова Держкіно України Катерина Копилова.
09:09
7 вересня 2012 року харківський Дім спілки письменників відвідав вчений-етноісторик, філософ-українознавець і член Національної спілки письменників України - Василь Хитрук, з метою - презентувати свою нову книгу «Золота Булава. Духовний Код Трипілля, України і Європи».
14:21
10 вересня, 18:30 – імпровізоване читання п'єси Миколи Куліша “Мина Мазайло”. Початок о 18:30.
22:34
Драма-феєрія «Лісова пісня» Лесі Українки вже бачила світ багатьма мовами світу. Нещодавно вона «народилася» ще й бенгальською! Допомогла Мрідула Гош – індійська громадська діячка, яка багато років живе і працює в Україні.
21:20
У залі Харківської обласної філармонії відбулась прес-конференція з директором – головним диригентом філармонії Юрієм Янко. Головною темою стало відкриття 84-го концертного сезону, що відбудеться 4-го вересня.
16:42
Комікси вже давно зайняли особливе місце у світовій графічній культурі та завоювали численну аудиторію. Американські популярні комікси про супер-героїв, японська манґа чи європейські графічні історії дивують тематичною та жанровою розмаїтістю і часто піднімають серйозні питання. Українські автори готують для поціновувачів цього жанру довгоочікуваний вітчизняний продукт.