Мистецтво

09:11
Основною метою конкурсу є відкрити широкому загалу імена молодих, талановитих українських драматургів. Конкурс п’єс “Драма.UA” спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань.
12:32
Завтра о 15.00 у Києві в Національній парламентській бібліотеці України в рамках бібліотечних Шевченкознавчих студій відбудеться презентація перших двох томів «Шевченківської енциклопедії» в шести томах
18:28
Дмитро Терновий, один із засновників, продюсер і актор харківського "Театру на Жуках" переміг на міжнародному конкурсі драматургів "Говорити про кордони".
19:35
На Полтавщині 2013-й рiк оголошено роком українського поета, журналіста і громадського діяча Василя Симоненка. Це ініціювали асоціація «Громадянське суспільство» й обласне відділення міжнародної організації «Жіноча громада»
23:50
20 лютого у книгарні «Є» відбулась презентація книги «Літературна Дефіляда. Сучасна українська критика про сучасну українську літературу». Книга вмістила в себе 20 критичних нарисів про творчість популярних письменників сучасної України. Збірка складена за участі 19 авторів.
10:22
Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» разом із відомими вченими та громадськими діячами вже другий рік поспіль реалізовують низку проектів шевченкознавчого спрямування. У 2012 році, в рамках проекту «Шляхами Тараса Шевченка», який реалізує Фонд, було презентовано факсимільне відтворення «Альбому Тараса Шевченка 1845 року».
11:34
Перший український 3-D анімафільм за авторською інтерпретацією легенди про Микиту Кожум’яку молодого дитячого письменника Антона Сіяніка. Трейлер мультфільму презентували на кіноринку під час Каннського кінофестивалю ще на початку 2012 року. Там його помітили американські кіновиробники. Проект їм настільки сподобався, що вони запропонували спільно профінансувати творіння і взяти його в свій прокат.
09:15
У середу, 20 лютого видавництво «Темпора» та харківська книгарня «Є» запрошують читачів на презентацію книжки «Літературна Дефіляда. Сучасна українська критика про сучасну українську літературу». Початок презентації — о 18:00.
23:00
17 грудня 2013 року виповнюється 105 років від дня народження Юрія Володимировича Шевельова – видатного харків'янина, всесвітньо відомого вченого, філолога, мовознавця. На жаль, ім'я Шевельова й до сьогодні недостатньо відоме в рідному місті, зокрема, в Харкові ще немає ні пам'ятного знаку, присвяченого вченому, ні вулиці його імені.
10:14
У Харківському літературному музеї 14 лютого відбудеться вечірка з нагоди Дня святого Валентина. Організатори заходи повідомили – початок вечірки о 18.00