Мистецтво

14:53
Нарешті побачив світ черговий – 54-й – додатковий том до Зібрання творів Івана Франка у 50 томах. Його примірники вже потрапили до бібліотек та установ. У зв'язку з такою подією науковці Львівського відділення Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України (тепер – Інститут Івана Франка НАН України) висловили свою подяку ініціатору вирішення цього питання, віце-спікеру Верховної Ради Миколі Томенку.
12:30
Повне академічне зібрання творів Григорія Сковороди за редакцією професора Харківського національного педагогічного університету Леоніда Ушкалова видане в Харкові у 2010 році і перевидане вже за участі Канадського Інституту Українських Студій 2011 року.
18:51
З 6 до 10 лютого в Будинку Актора на шанувальників театру чекають кращі спектаклі й моноспектаклі від українських, російських, білоруських та естонських театральних груп.
17:56
З 19 січня 2012 року у кінотеатрах країни розпочався показ фільму українського виробництва «Той хто пройшов крізь вогонь» . Харків’яни також мають змогу подивитися цю картину, а 2 лютого відбулась зустріч з її акторами та продюсером.
19:37
З нагоди ювілею в затишному залі Харківської бібліотеки ім. Белінського зібралися кращі письменники, музиканти й звичайні шанувальники творчості Людмили Лендюк (Єлісєєвої).
18:57
З 6 лютого у Харківському літературному музеї відкривається нова виставка. Відвідувачам будуть представлені фотографії, пов'язані з літературною історією нашого міста: будинок «Слово», де мешкали митці доби "Розстріляного відродження", дворик, що пам'ятає Олександра Довженка (вул. Пушкінська, 62), Сабурова дача – одне з «найлітературніших» місць у Харкові – та ще багато цікавого.
09:27
У шахтарській столиці відкрилася виставка, присвячена одному з найулюбленіших в донецькому регіоні виду сценічного мистецтва - балету. При цьому основну частину робіт надав 26-річний художник з Івано-Франківська Юрій Писар, на полотнах якого зафіксовані витончені танцівниці.
22:27
Цього морозного вечора зал книгарні «Є» був повністю заповненим. На презентацію роману «Хронос» чекали не лише літератори, а й звичайні студенти. Кіногенічний роман, що має акценти на візуальному дійстві, вже зацікавив відомого перекладача Майкла Найдана. Перші новели англійською мовою днями мають вийти в одному з американських журналів фантастики.
18:16
На цьому вечорі прозвучали вірші мовою оригіналу відомих поетів різних країн світу, зокрема, США, Великобританії, Китаю, Індії, Бразилії, Португалії, Іспанії, Франції, Греції, Чехії, Німеччини, та Японії.
09:05
Заява Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу з приводу політичних переслідувань письменника Юрія Винничука, підписана віце-президентами Українського центру Міжнародного ПЕН-клубу Андрієм Курковим та Миколою Рябчуком.