Мистецтво

18:28
Клоун з милицею в грудях. Кінь, що крушить шахівницю. Порізана на дрібні шматочки русалка... У Лозовськом краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки молодого лозівського скульптора Олега Кузуба «Ляльки чаклуна».
20:13
У книгарні «Є» 21 червня відбулось чергове засідання українського поетичного клубу «Апостроф». Розпочалось воно з вступного слова голови клубу Лариси Вировець, яка розповіла про заходи цього вечора: показ кінофільму та виступ барда.
15:57
У п’ятницю, 17 червня, харківський осередок громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» провів особливий захід спеціально до 120 річниці з Дня народження Євгена Михайловича Коновальця. У рамках проекту «Український Кіноклуб» у конференц-залі ГО «Поступ» о 18.00 відбувся показ фільму «Українські Державники. Євген Коновалець».
15:09
З 1 червня по 10 серпня 2011 року Державний комітет телебачення та радіомовлення оголосив прийом творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.
19:13
16 червня у стінах центру культури «Інді» відбувся вечір поезії. Свої вірші читали молоді харківські поети. Відкрили вечір «Епістолярії» Олени Рудої. Після неї своєю творчістю із загалом ділились Галина Бабак і Тетяна Положій. Завершились читання творами Марини Сорокіної. Подія для зручності була поділена на дві «дії». Після п’ятихвилинної перерви поетеси продовжили вечір.
14:37
Як відомо, для багатьох сало є кулінарною візитною карткою нашої держави. Тому зовсім не дивно, що у центрі Львова, на проспекті Свободи, був відкритий музей сала. У рамках експозиції представлені різноманітні скульптури з сала, а також картини, фотографії та інші роботи художників, присвячені знаменитій українській страві. Серед експонатів виставки можна побачити фігуру гуманоїда з сала, сальні свічки, шахи, крісло і багато інших предметів. Центральним експонатом музею є копія людського серця, зроблена з сала. Серце із сала було занесено до Книги рекордів України.
01:02
Шість молодих творців зібрали свої роботи в одній галереї і змогли вдало об’єднати мантри, скульптури, фотографії та батік.. Випускники художньої академії, педуніверситету та вільний фотограф об'єдналися під назвою - "Предмети мистецтва як модулі житлового простору".
00:48
Харківський театр "Арабески" заснований в 1993 р. студентами театрального відділення Харківського інституту мистецтв. У репертуарі театру - п'єси і сценічні постановки за творами класичних і сучасних українських авторів таких як Микола Хвильовий, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Сергій Жадан.
22:43
… пошукові запити потрібно було б подавати у письмовій формі, на спеціальному бланку, у вівторок та четвер з дев’ятої до одинадцятої години ранку, за місцем прописки. Для цього було б необхідно відстояти чергу з тридцяти людей.
21:53
Українська мова, слава Богу, вільна від кримінального «блатного» жаргону. Тож для того, щоб передати всю «глибину» «мислення» наших поточних Донецьких керівників пропонуємо цей мистецький матеріал мовою оригіналу. Сподіваємося, що після нього «любов» до цієї синюшної влади стане ще більшою і об’ємнішою.