Мистецтво

12:29
У рамках «Днів Данії у Харкові» із 6 по 14 жовтня у кінотеатрі «Планета кіно» харків'яни та гості міста зможуть насолодитись кращими фільмами з північної країни.
12:07
Графіті на всю стіну прикрасило бічну стіну 17-поверхівки
20:23
У Харкові завершився перший міжнародний кінофестиваль документального кіно про права людини Kharkiv MeetDocs. Фільмом закриття стала стрічка Тетяни Чистової «Переконання».
13:47
З 5 до 7 жовтня 2017 року в Харкові відбудуться заходи літературно-мистецького проекту «Міст із паперу». У ньому українські та німецькі письменники, а з ними й їхні читачі познайомляться один з одним, з Україною і Німеччиною, та отримають задоволення від хорошої літератури.
10:11
День класичної музики у Харкові збере тисячі шанувальників
15:32
Символічно, що концерт відбудеться в Міжнародний День Музики, так що всі бажаючі ближче познайомитися з академічною музикою будуть мати таку можливість 1 жовтня, о 18:00, в арт галереї COMEIN (вул. Данилевського, 26).
09:01
В оперному театрі відбувся гала-концерт фестивалю, який цього року присвячений 100-річному ювілею Харківського національного університету мистецтв
19:41
63 роки у Пархомівського музея імені Луньова не було власного приміщення
17:49
Пошук грошей на створення фільму, робота з архівами, копірайт ліцензування — міжнародний фестиваль документального кіно з прав людини Kharkiv MeetDocs пропонує гостям не тільки дивитися фільми, але і вчитися їх робити. Майстер-класи фестивалю проведуть відомі експерти з різних країн: Сергій Буковський, Аскольд Куров, Маркус Хотце, Зубін Сетна.
14:02
Це новий героїчний проект Обласного центру культури й мистецтва