Мистецтво

17:26
В будинку Алчевських відбудеться концерт «Діалоги з оркестром», який поєднає в собі класичну музику з фольклорними мотивами різних народів.
15:20
11 квітня Харківська муніципальна галерея відкривається після тривалої реконструкції виставкою «Місто ХА. Харків авангардний».
17:01
Група SHKLO виступала в Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Австрії, у багатьох містах України, але в рідному Харкові, у неї не було жодного великого концерту.
13:16
11 квітня в основному залі Харківської муніципальної галереї відкриється виставковий проект «Місто ХА. Харків авангардний. Vol. 2». До нього увійде частина робіт, представлених взимку 2017 -2018 в НХМУ.
17:28
З 20 по 28 квітня Міжнародний фестиваль екологічного плакату «4-й блок» запрошує на дизайнерські виставкові проекти, хакатон, присвячений екологічній і соціальній взаємодії з містом, дитяче містечко, лекції та воркшопи від світових зірок дизайну, концерти і театральні перформанси. Мета проекту – спонукати кожну людину знайти відповідь на питання: що конкретно я можу зробити для своєї планети і для свого міста?
13:47
В галереї «Мистецтво Слобожанщини» пройдуть майстер-класи з писанкарства.
17:17
31 березня о 17:00 у Харкові в кінотеатрі «Боммер» буде представлена документальна стрічка про звитяжний шлях українського війська: “93: бій за Україну”. Вхід - вільний.
13:13
Харківська філармонія шукає нові цікаві формати та зберігає кращі класичні традиції. Зокрема, на поціновувачів музики очікує ювілейний Рахманіновський фестиваль, вокальний кастинг і виступ всесвітньо відомих танцівників танго з Аргентини.
16:27
1 квітня в ЄрміловЦентрі відбудеться презентація книги фотографа Євгена Нікіфорова Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics.
11:15
З 3 по 29 квітня на різних локаціях міста проходитиме фестиваль «Французька весна».