Мистецтво

00:57
6 березня у каразинському університеті пройшла творча зустріч студентів з українською співачкою та музикантом, народною артисткою України, випускницею ХНУ імені Каразіна Марією Бурмакою.
20:52
17 березня у Харківському державному академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться прем'єра вистави «Картотека».
16:02
Музично-мистецький фестиваль «Дорога на Схід» відбудеться в серпні, на Яблучного Спаса
20:18
В суботу в Національному музею історії України вшанували пам'ять загиблого на російсько-українській війні Мирослава Мислу.
22:05
Свої погляди на сучасну масову культуру виклав музикант Сашко Положинський під час відкритої дискусії «Моя музика».
14:39
В Харківському художньому музеї - персональна виставка Вікторії Кортневої, присвяченої 75-річчю від її дня народження.
10:16
17го та 18го березня, після зимового мовчання, разом з весняним пробудженням, зазвучить ШANA. Колектив зіграє в рідному Харкові два акустичних концерти.
05:14
В Україні стартував прийом творів на здобуття премії імені Івана Франка.
22:42
28 лютого піротехнічні групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Харківській області та Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України проводили заходи з розмінування та знешкодження застарілих боєприпасів часів Другої світової війни, котрі були виявлені місцевими мешканцями у Солоницівці Дергачівського району та Андріївці Балаклійського району Харківщини.
21:17
У документальному фільмі «Додому» прозвучать пісні гурту «Бумбокс».