Мистецтво

14:02
6 березня у ХНУ ім. Каразіна відбудеться творча зустріч студентів з українською співачкою та музикантом, народною артисткою України Марією Бурмакою.
09:39
Спектакль «Чайка» за п'єсою Антона Чехова стане першою постановкою «Порталу на Гоголя, 8» - малої сцени Харківського російського драматичного театру імені Пушкіна.
01:09
VIII Міжнародний конкурс концертмейстерів «Амадей» відбудеться з 1 по 5 березня в Дитячій музичній школі №9 ім. В. І. Сокальського (вул. С. Єсеніна, 8).
20:32
Тріумфатором 89-ї церемонії «Оскар» став мюзикл Деміена Шазелла «Ла Ла Ленд», який здобув шість нагород Американської кіноакадемії. Проте, нагороду за кращий фільм отримала картина «Місячне світло».
10:02
Фестиваль художньої творчості «Весни, Радості, Світла» проводиться вже 19 рік.
16:54
Сьогодні в Харкові відбудеться вистава «Розділові», яка поєднує в собі театр, поезію, танець, візуальне мистецтво та музику.
16:04
Депутати Харківської обласної та міської рад від партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» започаткували серію екскурсій для молоді до оновленої експозиції «АТО і Харківщина», яку відкрито у Харківському історичному музею
14:34
Новий театральний простір створено для експериментів молодих акторів, режисерів і нових ідей
21:49
Нещодавно в Харкові відбувся рок-концерт, організований Благодійним фондом Сергія Жадана.
17:33
З 24 по 26 лютого в Харкові відбудеться другий за рахунком некомерційний фестиваль рокабіллі і сайкобілі музики Atomic Snow Ball. Гостей заходу чекають три дні, три сцени, дванадцять груп, і тисячі калорій, спалених на танцполі.