Мистецтво

18:13
В Харківському літературному музеї відбудеться презентація нової дитячої програми.
13:57
14 березня в Харкові відбулося відкриття довгоочікуваного музичного фестивалю "Kharkiv Music Fest", генеральним спонсором якого виступив ПАТ "Харківський плитковий завод".
16:09
Кавер-версії хітів культових Depeche Mode у виконанні українського оркестру Prime Orchestra були відібрані представниками британської групи для акції Facebook Fan Takeover. Акція триває вже майже рік — кожного дня її героями стають колективи, музиканти, фотографи та інші митці з усього світу, які створюють дещо, пов'язане з Depeche Mode. Майже в самому кінці акції до поля зору британців потрапили симфонічні аранжування українців — тепер відеозаписи цих виступів опубліковані в соціальних акаунтах колективу, а розповідь про український оркестр — на офіційному сайті Depeche Mode.
14:14
14 березня о 16.00 відбудеться «Crit» з Вікі Торнтон та Адамом Волкером, художниками, що перебували на резиденцїї в Україні за програмою мистецьких резиденцій Британської Ради SWAP: UK/Ukraine та кураторами резиденції на Сошенко 33 - Сороковою Анною та Тарасом Ковачем.
14:01
В межах фестивалю відбудеться показ кращих документальних фільмів від American Showcase.
12:58
13 березня о 17.00 відбудеться лекція/artisttalk «Як бути художником в Україні?» від Поліни Карпової, Марії Куліковської та Вови Воротньова, художниками, що перебували на резиденцїї у Великій Британії за програмою мистецьких резиденцій Британської Ради SWAP: UK/Ukraine.
09:23
У місті відбудеться міжнародний фестиваль повітряної гімнастики.
17:01
12 березня о 18.00 в Харкові відбудеться лекція/artisttalk Кунг Хва Шон та Стівена Шіхана, художників, що перебували на резиденцїї в Україні за програмою мистецьких резиденцій Британської Ради SWAP: UK/Ukraine, присвячена їх досвіду міжнародних проектів та перебування в художніх резиденціях
16:02
Фестиваль грецької культури проходитиме з 17 березня по 1 квітня. Всі заходи приурочені до Дня Національного Відродження Греції.
15:06
15 березня на сцені Арт-заводу «МЕХАНІКА» пройде відкрита вистава «1984», створена за мотивами одного з найбільш значимих антиутопічних творів минулого століття.