Мистецтво

23:22
Харківські колективи зараз активно готуються до вертепного фестивалю, і дитячі в цьому плані не є винятком – учні однієї з недільних шкіл міста працюють над незвичайною постановкою.
16:07
З ім'ям Віктора Афанасьєва у чарівному "світі ляльок"України багато чого пов'язано, як найперше - кращі постановки, курс акторів, перша в країні кафедра театру ляльок
11:43
У Харкові повним ходом триває підготовка до ВЕРТЕП-ФЕСТу, який має об’єднати вертепні колективи з різних міст України. До заходу готуються й молодші пластуни, які представлять свої виступи після зимових свят.
14:15
Таку думку письменниця висловила під час своєї відкритої зустрічі-дискусії с Сергієм Жаданом, яка пройшла в галереї сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр».
13:45
В експозиції виставки в Худоєньому музеї представлено 30 робіт харків’янина Юрія Неросліка.
23:04
У Харкові вперше відбудеться ВЕРТЕП-ФЕСТ, який об’єднає вертепні колективи з усіх куточків України.
09:59
Зображальне мистецтво, музика, література – це всі ті інструментарії, що дозволяють людям знаходити порозуміння один з одним.
03:46
Фронтмен британської рок-групи The Rolling Stones Мік Джаггер став батьком увосьме.
21:23
Виробництво короткометражного фільму режисера Олександра Солдатова «Філіжанка по колу» повністю фінансуватиме Державне агентство України з питань кіно.
21:35
Фортепіанний концерт пам'яті педагога і музиканта Марії Єщенко відбувся 5 грудня у Харківській середній спеціальній музичній школі-інтернаті.