Мистецтво

15:07
Побачити харківський погляд на петриківський розпис можна будет 8 грудня о 17:00 в Центрі культури й мистецтва.
13:21
У харківській книгарні «Є» відбулася презентація книги Олєґа Панфілова «Антирадянські історії», яка нещодавно було представлена у Європарламенті.
18:02
Сьогодні у Харкові іноземні студенти презентують свою культуру.
13:23
В Харківській області між райцентром Краснокутськ та с. Городнє знаходиться надзвичайно цікавий багатоярусний об’єкт садово-паркової архітектури, який отримав романтичну назву "Співочі тераси".
20:32
Театр оригінального жанру «Діти майбутнього» при Головному управлінні Національної поліції в Харківській області постійно відвідує з творчо-пізнавальними програмами, спектаклями и лекціями навчальні заклади в різних куточках області.
12:19
Пастухи і волхви, чорти й янголи, депутати і “беркути”: 13-14 січня Харків наповнять персонажі традиційних і сучасних вертепів. Організатори Вертеп-фесту 2017 анонсують один із найцікавіших в Україні фестивалів вертепів та запрошують учасників з усіх регіонів країни.
19:52
У Сковородинівці вже третій рік поспіль відзначають «Андріївські вечорниці у садибі Андрія Ковалівського», кожного разу додаючи у святкування нових акцентів.
18:26
29 листопада в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» відбулася презентація книги «Дивовижна земля харківська».
18:41
Виставка SVIATA, що нещодавно відкрилася в Харкові, - перша з низки подій, присвячених 20-річчю Харківської муніципальної галереї.
12:49
В грудні до Харкова завітає культова українська письменниця Оксана Забужко.