Чому у Краматорську судять харківського борця з корупцією Олександра Ружанського? (відео)

Четвер, 4 лютого 2016, 10:37
Олександру Ружанському відомо багато фактів непривабливої діяльності голови єдиної прокуратури сил АТО Костянтина Кулика і головного військового прокурора України Анатолія Матіоса.
Чому у Краматорську судять харківського борця з корупцією Олександра Ружанського? (відео)

Як повідомляє «Харківська Хунта», про це сам О.Ружанський розповів під час перерви в судовому засіданні Крамоторського суду 1 лютого.

Наприклад, йому відомо, що К.Кулик разом з Є.Жиліним і ще з однією людиною входили до слідчої групи, яка покривала центр конвертації і в той же час боролася з його конкурентами.

Побачивши на сайті «Судова влада» інформацію про те, що у Кулика  заарештована квартира у справі шахрайства, пов'язаним з фірмами Жиліна, О.Ружанський почав власне розслідування, в ході якого спливли дані про корупцію.

З анонімних джерел стало відомо, що ця квартира була хабарем за рішення, пов'язані з рішенням кримінальної справи у відношенні Макшеєва.

«Коли я став далі цікавитися Куликом, то виявив фірми, які належать його матері. Фірми, які здійснювали постачання на Одеську залізницю, що також є корупцією (у той час А. Матіос керував Одеською СБУ, а К.Кулик наглядав за транспортом у т.ч. і над залізницею Миколаївської області ред.)», - розповів він.

Боєць упевнений, що Кулик спійманий на місці злочину, «за руку»: ось вам фірма, ось вам подарунок. Він сподівається, що прокуратура, що наглядає за НАБУ, і саме НАБУ і далі перевірятимуть усі доходи Кулика.

 

Нагадаємо, 1 лютого в Краматорську почався суд над Олександром Ружанським, борцем з корумпованою системою військової прокуратури сил АТО. Суд проходить з численними порушенням законодавства з боку прокуратури.

Підтримати патріота, що викрив фінансові махінації військової прокуратури, приїхали активісти ГК «Азов», «Правого Сектора», «Харківської Хунти» та ін.

Нагадаємо також, що суд Краматорська продовжив на два місяці утримання під вартою сержантові Олександру Ружанському, що звинувачується в хуліганстві. Наступне засідання відбудеться в середу, 10 лютого. Початок о 14:30.

 

comments powered by HyperComments