«Харківводоканал» вирішив видати книгу про Івана Корінька

Четвер, 20 квітня 2017, 21:47
У КП «Харківводоканал» увічнять пам'ять колишнього генерального директора підприємства Івана Корінька.
«Харківводоканал» вирішив видати книгу про Івана Корінька

До річниці від дня народження Івана Корінька на підприємстві планується встановити меморіальну дошку і видати книгу про його життєвий шлях.

Про це повідомив перший заступник генерального директора КП «Харківводоканал» Олександр Коваленко на засіданні організаційного комітету з увічнення пам'яті Івана Корінько, яке пройшло на підприємстві. У засіданні також взяли участь син Івана Васильовича - Василь Корінько і автор майбутньої книги Олександр Строков.

«Триває планомірна організаційна робота з підготовки матеріалів для книги, вже завершується збір необхідної інформації та інших матеріалів. У виданні будуть спогади близьких людей, колег і численних друзів Івана Васильовича», - повідомив Олександр Коваленко.

Як зазначив автор майбутньої книги Олександр Строков, в першу чергу читачам розкажуть про людські якості Івана Корінько. Адже він був не тільки талановитим керівником, а й чуйним товаришем для своїх колег і працівників підприємства.

Син Івана Корінька подякував керівництву КП «Харківводоканал» за те, що на підприємстві пам'ятають про Івана Васильовича і планують увічнити його пам'ять.

Довідка. Іван Васильович Корінько народився 21 серпня 1948 року в селі Малижино Золочівського району Харківської області. Закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут. З 1979 по 1995 рік працював начальником Безлюдівських очисних споруд, начальником підприємства з експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій, директором комплексу «Харківводовідведення». З 1995 по листопад 2015 року очолював комунальне підприємство з очищення стічних вод, яке зараз називається КП «Харківводоканал». Учасник ліквідації наслідків техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Заслужений працівник сфери послуг України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Був депутатом Харківської міськради. Іван Корінько раптово помер 30 червня 2016 року на 67-му році життя.

comments powered by HyperComments