Харківський школяр зайняв друге місце на міжнародних змаганнях зі спортивного програмування

Четвер, 14 вересня 2017, 17:36
Даниїл Осташев навчається у 10 класі «Академічної гімназії» Харкова

На першій Європейській олімпіаді з інформатики для юніорів EJOI у Болгарії  для учнів віком до 15 років  кожну країну представляло по 4 школяра, - повідомляє «Справжня Варта»

У склад команди України увійшов  учень 10 класу Харківського навчально-виховного  комплексу №45 «Академічна гімназія» Даниїл Осташев. У підсумку змагань Даниїл виборов срібну медаль. За словами учня перемога стала можливою завдяки підтримці його учителя інформатики Миколи Арзубова.

Як раніше писала «Справжня Варта», харківські школярі перемогли на логічному чемпіонаті у Парижі.

Відразу дев'ять харків'ян 4-6 класів заняли верхні позиції у своїх вікових групах.

Зокрема, у молодшій віковій групі перше місце посів учень 4 класу Харківської загальноосвітньої школи №54 Кирило Гонтар,  учень 4 класу Харківської спеціалізованої школи №119 Роман Сидоренко посів друге місце. У середній віковій категорії перемогу на другому місці учень 6 класу Харківського навчально-виховного комплексу №45 «Академічна гімназія» Володимир Чуб.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».