Юні харків'яни виявилися справжніми лицарями

Вівторок, 6 березня 2018, 20:31
Юні харків'яни посіли перші місця на лицарському турнірі.

Змагання за «Кубок Першої столиці 2018» пройшли у концертному залі «Україна». Це був шостий за рахунком лицарський турнір, який пройшов у Харкові. У ньому взяли участь 50 спортсменів з Харкова, Одеси, Києва, Дніпра, Донецька та Вінниці.

За підсумками змагань в номінації «Щит-Меч. Soft» перемогли харків'яни: серед учасників 8-12 років – Антон Тимошенко (клуб «Князь»), серед спортсменів 14-15 років – Денис Олійник (Ritter), серед учасників 16-17 років – Олександр Попов («Князь»).

Крім того, харків'яни стали призерами турніру в різних номінаціях серед чоловіків. У категорії «Повноконтактні поєдинки. Середня вага» друге місце посів Олексій Островський (клуб «Князь»), а в номінації «Повноконтактні поєдинки. Легка вага» харків'янин Олександр Новосельцев з клубу «ДЗХ-Спарта» став третім