За три дні наша збірна завоювала вже 9 медалей, 5 з яких на рахунку харків’ян - Світлична

Понеділок, 12 березня 2018, 20:38
Сьогодні на Паралімпійських іграх у Південній Кореї харків’яни вибороли ще дві нагороди.

Про це губернатор Харківщини повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вона зазначила, що всі чекають подальших успіхів від наших спортсменів.

"Срібло" здобула Оксана Шишкова. Вона прийшла другою під час перегонів у вільному стилі на дистанції 15 кілометрів. Ще одна харків`янка Людмила Ляшенко посіла третє місце у змаганнях стоячи серед жінок з ураженням опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, у перший день Параолімпійських ігор харківські спортсмени здобули три нагороди.

Також повідомлялося, що 10 березня у Південній Кореї стартували Параолімпійські ігри. Збірну України будуть представляти 33 спортсмени. Шестеро з них є мешканцями Харкова.