Харкiв

13:57
Не підуть українці на новий Майдан від своїх садків вишневих, де їм так приємно лежати у тіні і слухати, як співають ідучи дівчата - та ні, не підуть, з майданами вже покінчено. Не вірять вони вицвілим помаранчевим лідерам, від яких уже нудить. Що стосується вицвілих горе-лідерів, то це правда. А що стосується нових майданів, то усе це абсолютна брехня, яка розповсюджується: а) деморалізованими українцями-"все пропало" 2) провокаторами, завдання яких - цю деморалізацію посіяти.
15:14
Ми часто помиляємося. Втім, як і всі люди. Проте деякі помилки бувають корисними. Років п'ять тому, коли з півночі тільки-но імпортувати моду обв'язуватися стрічками до Дня Перемоги, ми давали коментар для телебачення і зопалу поплутали ордени та їхні кольори. І хоч це природно для людей далеких від фалеристики, проте помилка залишається помилкою, і нам на неї вказали.
13:41
У залах галереї “Маестро” триває виставка колажу, інсталяції та живопису з вражаючими зображеннями жіночих облич, скрипок, комбінованих натюрмортів, пейзажів тощо. Відвідувачі з великим задоволенням розглядають полотна шести майстрів, які мають різні техніки зображення, образи та стиль.
14:25
В той час, коли тривала сесія міської ради, пікетувальники вимагали припинити переміщення в інші місця торгових кіосків, що знаходяться на Центральному ринку і надати можливість малому бізнесу право на існування і заробіток. Люди скаржилися на те, що їх торгові об’єкти переносять у ті місця, де мало покупців, ще й виставляють паркани там, – щоб ходити до них було зовсім незручно. Водночас, восьмий пікет проти вирубки Лісопарку проводила громадська організація “Ми – харків’яни”.
20:51
В большевизмі поступово посилюються месіянські, квазірелігійні сторони. Культ вождя, здавна присутній у цьому вченні як неодмінний елемент тоталітарної доктрини, набуває рис релігійного культу. Твори Володимира Леніна та його наступників канонізуються й перетворюються на «святе письмо» большевизму.
14:19
Поїздку організувала Партія Реформи та Порядок, харківську організацію якої очолює Іван Варченко. Під час демонстрації, він постійно інформував групу харків’ян про те, що відбувалося в сесійній залі Верховної Ради. Для того, щоб пройти територією Маріїнського парку, Івану Варченку довелося доводити на законодавчому рівні своє право вільно пересуватися територією України і викликати групу журналістів, щоб правоохоронці дозволили рухатися далі в напрямку Верховної Ради.
16:16
Аварія на Чорнобильській АЕС сталася 26 квітня 1986 року. Про жахливі для людства наслідки писатимуть ще багато років, бо ця трагедія відбиватиметься на здоров’ї людей не одного покоління. Ніби вже все всім відомо, але є ті факти, які однозначно спростовують віру у випадковість вибуху, і віру в те, що дії влади до цього не мають жодного стосунку.
12:45
Вперше за всю історію своєї незалежності Україна отримала повноцінну партію влади. В руках однієї політичної сили опинились одночасно контрольована більшість в парламенті, уряд та посада президента. Вся внутрішня та зовнішня політика України тепер залежатиме від волі лише кількох однопартійців. Утім, перший з'їзд Партії регіонів в новому статусі пройшов в досить дивній атмосфері. Підписання харківських угод надавало єдності і монолітності "регіоналів" досі незнайомий українцям присмак страху перед невідомим.
13:40
Беручи приклад з Європейських цивілізованих країн, харків’яни потроху вчаться спілкуватися із владою. Сьогодні, 24 квітня, відбувся сьомий мітинг на захист Лісопарку, який пройшов біля самого гольф-клубу. Саме таким чином і захищали свої ліси і парки мешканці Норвегії і, не так уже й далекої від нас, Росії. Дотримуючись такої методики громадська організація “Ми - харків’яни” продовжує захищати зелені насадження міста, та влада в нас є явно не європейською, а про патріотизм годі й казати.
17:42
"Міжнародна угода, що не передбачає взаємної вигоди, не може тривати довго; понад те, якщо угода не задовольняє цієї умови, вона взагалі не може вважатися угодою і напевне містить у собі підстави для свого розірвання. Тому велика наука переговорів полягає в тому, щоб дати зацікавленим сторонам певні переваги, і так пов'язати їх між собою, щоб вони розглядалися обома сторонами достатньо збалансованими" (Франсуа Кальєр, французький дипломат, радник Людовіка XIV).