Харкiв

13:33
Місце вирубки охороняє міліція і муніципальна охорона. Але захисники дерев ще на початку червня розкинули наметове містечко і цілодобово намагаються протистояти браконьєрській вирубці.
11:20
«Черговим антиукраїнським кроком, спрямованим на деградацію українського народу» назвав заступник голови Української народної партії Володимир Шовкошитний зареєстрований у Верховній Раді народним депутатом з Партії регіонів законопроект, яким пропонується скасувати відповідальність за виготовлення самогону без мети збуту.
11:34
У Харкові ще залишаються проблемні питання у підготовці до чемпіонату Євро-2012. Про це заявив заступник голови Харківської облдержадміністрації Юрій Сапронов на засідання колегії облдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу області.
11:26
Найбільший в області склад (розташований всього в 40 км від Харкова), в якому десятки років зберігалися 420 тонн пестицидів та отрутохімікатів від польових шкідників, нарешті ліквідують. Кілька днів поспіль ізраїльські фахівці переливають хімію з іржавих бочок у нову тару, зважують і вивозять зі складу.
10:44
У Харкові з'явиться спеціалізований медовий ринок. Про це 27 липня у прес-центрі інформаційного агентства "STATUS QUO" повідомив голова Харківської обласної спілки пасічників Олександр Стригін. За його словами, відкриття ринку дозволить вирішити низку проблем, наприклад, усунути перекупників і створити майданчик, де буде продаватися тільки справжній мед.
10:25
На Салтівці незаконно створено мінімум 30 ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирних будинків), при цьому більшість жителів навіть не знають про це. Таку статистику навів жителям 615-ого мікрорайону керівник громадської організації «Ми - харків'яни» Юрій Кальченко.
12:18
Остаточно встановлено особу, яка в серпні минулого року забрала з дому редактора харківської газети "Новий стиль" Василя Климентьєва і вивезла його на автомобілі. Так сказав у вівторок на прес-конференції начальник Харківського міського управління міліції Микола Фоменко.
12:14
У Харкові видано брошуру "Моніторинг імплементації Податкового кодексу України". Про це 26 липня під час круглого столу, який пройшов у прес-центрі інформаційного агентства "STATUS QUO", повідомив заступник директора Науково-дослідного центру індустріальних проблем розвитку Національної академії наук України Юрій Іванов.
21:11
У цьому приміщенні також знаходиться громадська приймальня народного депутата Олександра Чорноволенка і редакція газети "Нова доба". Управління комунального майна та приватизації Харківської міськради ще наприкінці червня направило в організацію НРУ лист з вимогою у 20-денний термін звільнити приміщення. У найближчі дні цей термін закінчується.
11:10
Про це сьогодні повідомив Директор департаменту транспорту і зв'язку Харківської міськради Сергій Дульфан, передав кореспондент ГолосUA. Замість ліквідованого комунального підприємства, буде створено чотири експлуатацінно-транспортних підприємства базі двох тролейбусних і двох трамвайних депо.