Харкiв

00:25
На ВАТ "Турбоатом" (Харків) у вересні зібрали і провели функціональні і масляні гідровипробування робочого колеса для енергоблока №6 Дніпродзержинської ГЕС (Дніпропетровська обл.). Про це повідомив сайт підприємства. Устаткування здане під відвантаження, його відвезуть на станцію. Завод також виконає шеф-монтаж і пусконалагоджувальні роботи.
00:22
Проект створення лабораторії ДНК-аналізу в Харкові вимагає додаткового фінансування. Про це 12 вересня на засіданні постійної комісії Харківської облради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією і злочинністю повідомив начальник Головного управління МВС України в Харківській області, депутат облради Анатолій Дмитрієв.
16:43
Два пам'ятники Леніну - в Орджонікідзевському та Жовтневому районах Харкова - сьогодні вночі було повалено. Одну зі скульптур стягнули тросом та переламали навпіл, а другу зруйнували разом із постаментом.
00:10
У Харкові формуються партизанські загони. Серед жителів міста, які записалися в партизани, люди різної статі, віку, комплекції і соціального статусу.
23:48
Українські підприємства, орієнтовані на постачання продукції до Росії, зупиняють свою роботу. Про зупинку виробництва повідомляє сьогодні прес-служба Харківського заводу ПАО "Автрамат".
00:22
На виконання декларації громадянського суспільства, затвердженої на Народному Віче 7.09.2014 року, представники громадських організацій та ініціатив нашого міста, узгодили єдину команду кандидатів у народні депутати для участі на позачергових парламентських виборах за мажоритарними округами м.Харкова.
23:53
09 вересня 2014 року в малому залі ХНАТОБа відбулось урочисте вшанування Харківської крайової організації Народного руху України. Членів осередку вітали політики, громадські діячі, колеги та різноманітні харківські митці.
23:13
Активістка ініціативи "Армія SOS" Аліна Михайлова поділилася враженнями від поїздки на війну у Facebook. Роздуми волонтерки є приводом замислитись для кожного. "Справжня Варта" подає текст зі збереженням авторської пунктуації.
16:58
Поетка Ольга Прохорчук презентувала у харківській книгарні «Є» першу збірку «Привези мені сонця».
23:41
6 вересня в Харкові біля пам’ятника Шевченку відбувся благодійний концерт. Під час заходу були зібрані кошти та необхідні речі для українських військових.