Харкiв

23:45
31 серпня в Харкові на площі Свободи пройшло чергове недільне віче, в ході якого був обговорений ряд найбільш злободенних проблем міста.
13:36
30 серпня в харківському Літературному музеї відбулося відкриття виставки «Музейон». В її рамках музейні педагоги відтворюватимуть навчальний процес шкіл різних країн, які існували в різні історичні пе ріоди.
11:15
30 серпня представники ГО "Громадська Варта Харків" та просто небайдужі харків`яни приєдналися до всеукраїнської акції «Непокаране зло зростає». Близько одинадцятої години ранку вони провели пікет напроти Комінтернівського райвідділу міліції.
19:40
Українських бійців, яких взяли в полон під Іловайськом, обміняють на російських десантників у Харкові. Про це у своєму Фейсбуці написав командир батальйону Донбас Семен Семенченко.
21:02
29 серпня у Харківському прес-клубі відбувся круглий стіл на тему «Журналістика війни: роль та відповідальність журналіста перед суспільством».
19:13
28 серпня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» відкрилася фотовиставка Ігоря Лаптєва та Інни Можейко «Який крихкий світ».
01:01
28 серпня харків’яни зібралися біля Генерального консульства Росії щоб висловити свій протест проти агресії Кремля.
12:33
27 серпня в кав’ярні «Barista» (вул. Трінклера, 2) відкрилася виставка молодої художниці Аліні Ільяш «Звуки цвета». Це вже її друга персональна виставка.
13:56
На противагу варварству, продемонстрованому торік владою Харкова, порядні містяни намагаються в судовому порядку відновити дошку, присвячену Юрієві Шевельову.
12:07
Вони постраждали, але залишилися живими завдяки тому, що в кожного з них був свій рецепт боротьби із труднощами долі. Все це про людей, які стали жертвами нацизму в часи Другої Світової війни. Тепер їм - як героям - присвячують цілі виставки. Одна з таких відбулася нещодавно в бібліотеці Харківського національного університету ім. Каразіна.