Харкiв

15:29
До 2009 року буде відновлене зовнішнє освітлення у парку Артема на Московському проспекті, повідомив директор Департаменту комунального господарства Харківської міськради Віктор Кіитанін.
15:05
З 14 по 19 вересня Харківський міський голова Михайло Добкін находиться в Ізраїлі. Метою візиту є участь у Міжнародній конференції мерів, що уже 26 рік підряд традиційно проходить у Єрусалимі.
14:48
Індійська вакцина від кору та краснухи, від якої, нібито, загинув юнак у Донецькій області, безпечна, вважає головний санітарний лікар області Іван Кратенко.
14:26
Наприкінці листопада – на початку грудня в Харківському регіоні можна чекати епідемію грипу типу «А». Про це повідомив у понеділок головний санітарний лікар області Іван Кратенко.
13:39
Після відновлення фонтана на площі Руднєва в Харкові це місце стало улюбленим пунктом маршрутів весільних кортежів, повідомив директор Департаменту ЖКХ Віктор Кітанін.
12:46
У неділю на площі Рози Люксембург у рамках акції DJUІCE MUSІ DRІVE 2008 відбувся концерт груп «Друга ріка», Lama, ТНМК і Morandі. Незважаючи на холодну погоду та дощ, площа була заповнена.
11:55
Харківський зоопарк провів унікальний експеримент. Кореспондент телеканала «Інтер» провів повний робочий день у зоопарку в клітці мавпятника по сусідству із шимпанзе.
16:54
На концерті групи «Queen» у підтримку боротьби зі СНІДом 12 вересня на площі Свободи в Харкові будуть чергувати 40 рятувальників, 3 автоцистерни та спеціальні підрозділи на дахах прилеглих будинків.
16:11
Співробітники правоохоронних органів перекрили доступ на площу Свободи. Головна площа Харкова зараз оточена міліціонерами.
11:13
Екс-керівник ГП «Харківський метрополітен» Сергій Мусєєв підтвердив кореспондентові «Варти» інформацію про те, що рішенням Верховного Суду України його відновлено на посаді начальника підприємства. У той же час він підкреслив, що поки не має наміру вживати активних дій, щоб повернути собі крісло.