Харкiв

19:51
Харківський обласний Комітет захисту України закликає Юлію Тимошенко негайно позбутися тих нардепів, що увійшли до антиукраїнської коаліції «тушок» та тим самим зрадили вибір сотень тисяч громадян України. Вважаємо, що чищення лав необхідно почати з Олександра Фельдмана, Валерія Камчатного та Олега Геймана – БЮТівців «харківської» групи.
19:33
Все почалося з підготовки до 9 травня. Цього року харківська влада виділила достатньо коштів, щоб відсвяткувати перемогу совєтської армії над нацистською і повну перемогу над потенційною незалежністю України, за яку боролася УПА. Зображення серпа і молота, червоних комуністичних прапорів можна було побачити ледь не всюди, а от прапор України - ні.
20:25
Кожна людина від природи має свій темперамент, а характер уже формується під впливом різних чинників, в тому числі і вихованні, яким займаються батьки або суспільство. Велику частину часу підлітки, як правило, проводять у школі, де власне і формується їх світогляд.
20:13
Дорогі брати і сестри! Ще вчора на вечірній молитві ми почали відчувати порожнечу на початку молитовного правила. Там, де ще до вчорашнього дня лунав радісний пасхальний тропар, раптом утворилася пустка. Пустка така відчутна аж до часу, коли урочисто залунає на вечірні дня П’ятдесятниці «Царю Небесний». І це один із виховних засобів Східної Церкви: через обряд дати нам співпережити той важкий відповідальний період, який настав для громади учнів Христа, які мали б згодом стати Церквою, в десять днів, насичені молитвою, роздумом, вщерть насичені переживаннями – днів між вознесінням Господа Ісуса Христа і Зісланням Святого Духа. Нам, коли читаємо кілька рядків Євангелія від Луки чи трохи докладнішу розповідь Діянь святих апостолів, написаних тим самим євангелистом Лукою, здається, що це лише одна мить в історії спасіння. Але пригадаймо які-небудь важкі, відповідальні десять днів із власного життя.
15:52
Сьогодні у прес-центрі “Майдан Свободи” відбувся круглий стіл, присвячений нещодавно ухваленому державному бюджету України на 2010 рік. Під час обговорення було зазначено, що Харківська область займає третє місце в Україні за розмірами виплат у державний бюджет, але за видатками із державного бюджету наша область стоїть на сьомому місці. Учасники ефіру проаналізували соціальні виплати, закладені в бюджет, реальність такої програми та відображення такого навантаження в інших галузях економіки.
20:03
Наприкінці квітня перші кроки до єднання опозиції зроблено в столиці. Чи триватиме єдність довше травневих свят, побачимо. В Харкові утворено один з перших обласних «Комітетів захисту України». Але обставини його творення не додадуть оптимізму прихильникам опозиції.
19:13
Концертна програма була присвячена Дню Матері, який припадає на другу неділю травня місяця. Організатором дійства став харківський осередок ВО “Свобода”. Концерт розпочався грою на традиційних українських інструментах, але його продовжили пісні різного жанру, навіть англомовні. Саме в такий спосіб відпочивали харків’яни від комуністичних прапорів та парадів, про які вже цілий тиждень говорять ледь не на всіх каналах радіо та телебачення.
20:30
8 травня вважають днем закінчення війни в Європі, тому саме сьогодні біля каменю УПА в Молодіжному парку архієпископ Ігор (Ісіченко) Української Автокефальної Православної Церкви відправив панахиду за спокій полеглих душ у тій жорстокій, совєтсько-німецькій війні. Організатором заходу був Конгрес Українських Націоналістів, а, зокрема, промову на захист УПА в роки Другої Світової війни вів голова обласної управи Братства ветеранів ОУН-УПА Володимир Столярков.
21:11
8 травня виповнюється 65 років закінчення совєтсько-німецької війни (та загалом Другої Світової війни в Європі). Найстрашнішої війни в історії людства, яка забрала десятки мільйонів людських життів та залишила за собою ще більше понівечених доль.
18:47
На закритому для преси та інших ЗМІ засіданні представники харківських проукраїнсько-налаштованих політичних партій та громадських організацій підписали документи про об'єднання всіх ресурсів, в тому числі і матеріальних, та запропонували низку схем розвитку держави і ефективної боротьби проти дієвої на сьогоднішній день в Україні влади.