Харкiв

17:44
Років зо два тому був я свідком суперечки двох харків'ян. Відбувалася вона досить спокійно і толерантно, мабуть це були знайомі. Мова йшла про вшанування пам'яті жертв Голодомору. Сам факт голоду ніхто з них під сумнів не ставив. Навіть з доречністю терміну “геноцид” один з опонентів частково погоджувався. “Але ж справа не у цьому” - наголошував він:”Ну скільки можна жити з головою оберненою у минуле. Скільки років пройшло! Ющенко б ще жертв татаро-монголів згадав. Кого звинувачувати? Наших маргіналів-комуністів? Чи у Росії що — при владі комуністи? Невже у нас в країні повно зайвих грошей, щоб витрачати їх на помпезні меморіали?” “Та я б з тобою погодився” = заперечив йому другий: “Але чому тоді так носяться з Днем Перемоги?
13:05
Сьогодні, 18 травня Харківський осередок ВО “Свобода” намагався пікетувати російське консульство, але тихенько, невеликою кількістю людей, гасла ніби й були, та лунали вони не так гучно, як це має бути. Голова місцевого осередку партії Ігор Швайка намагався якомога більше розказати журналістам про те, яка погана в Україні влада, зовсім забувши про те, що треба продовжувати пікет. Доки він там розмовляв, пікет потроху сходив нанівець, а ось, як розв'язати болюче українське національне питання в Харкові, у нього схоже, чітких пропозицій і програм немає. Стало тихо, всі чекали свого керівника і його наказів.
16:58
Коли до секти приходить нова людина, їй намагаються чимось допомогти і заволодіти її довірою. Коли цього досягнуто, тоді її починають використовувати. Крім свого часу нові сектанти починають витрачати гроші, але це далеко не найстрашніше, що може трапитися, коли потрапити до заборонених законодавством релігійних угрупувань.
16:01
15 травня у місті Харкові міліція зірвала проведення мирної акції протесту «Знищимо в Харкові сміття», що була організована громадською організацією «Демократичний альянс». Правоохоронці заблокували рух колони, силою відібрали відеокамеру та знищили записи, на яких були зафіксовані дії міліції, зірвали прапори та змусили згорнути транспаранти. Голова Демократичного Альянсу та харківський активіст були затримані, а пікет перебрався під стіни Дзержинського районного відділу міліції.
11:18
Сьогодні, 17 травня відбулося пікетування Харківської обласної державної адміністрації з метою захисту українських стратегічних об’єктів. До протесту проти дій державної влади долучилося понад 50 людей. Кожен охочий міг сказати своє слово в гучномовець. Голова ХОО ВО “Свобода” Ігор Швайка провів серйозну роз’яснювальну роботу про політичну і економічну ситуацію в Україні.
17:36
Сьогодні, 16 травня по всій Україні відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яті жертв політичних репресій. Зокрема, у Харкові заходи пройшли біля пам’ятника репресованим кобзарям, що знаходиться в самому центрі міста в парку ім.Т.Г.Шевченка.
16:52
Розташування ПРП на українській політичній сцені унікальне. Це єдина права партія, що входить до БЮТ. Важко, щоправда, зрозуміти всі мотиви Юлії Тимошенко для блокування саме з ПРП. «Реформісти» ніколи не були особливо поступливими в принципах, не мали мільярдів і телеканалів, а охочих потрапити до виборчого списку БЮТ й без них знайшлося б чимало.
19:51
Харківський обласний Комітет захисту України закликає Юлію Тимошенко негайно позбутися тих нардепів, що увійшли до антиукраїнської коаліції «тушок» та тим самим зрадили вибір сотень тисяч громадян України. Вважаємо, що чищення лав необхідно почати з Олександра Фельдмана, Валерія Камчатного та Олега Геймана – БЮТівців «харківської» групи.
19:33
Все почалося з підготовки до 9 травня. Цього року харківська влада виділила достатньо коштів, щоб відсвяткувати перемогу совєтської армії над нацистською і повну перемогу над потенційною незалежністю України, за яку боролася УПА. Зображення серпа і молота, червоних комуністичних прапорів можна було побачити ледь не всюди, а от прапор України - ні.
20:25
Кожна людина від природи має свій темперамент, а характер уже формується під впливом різних чинників, в тому числі і вихованні, яким займаються батьки або суспільство. Велику частину часу підлітки, як правило, проводять у школі, де власне і формується їх світогляд.