Харкiв

13:41
Сьогодні, 19 березня 0 10.00 відбувся пікет харківської обласної державної адміністрації, за ініційований обласною організацією Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК). Підтримали «Антитабачну компанію» місцева філія ВО «Свобода» та невелика кількість людей, які не входять до громадських організацій, але ідеологічно згодні зі звільненням з посади міністра освіти України Дмитра Табачника.
21:09
Сьогодні, 18 березня у прес-центрі «Майдан Свободи» відбувся круглий стіл на тему: «Хто і як має готувати майбутніх журналістів?». На заході мова йшла про рівень навчання студентів у Харківському Національному Університеті за спеціальністю «Журналістика».
16:19
Збірна команда Харкова зайняла 1 місце на ХVІІ Всеукраїнському турнірі юних хіміків, який пройшов у Сумах. Про це повідомили в прес-службі Харківської міськради.
14:18
Сьогодні, 18 березня в прес-центрі «Майдан Свободи» відбулася прес-конференція з нагоди відкриття міжнародного конкурсу юних піаністів у Харкові.
21:17
Український гідрометеорологічний центр визначив кого на Україні підтопить. Та МНС теж робить деякі прогнози, на жаль не дуже радісні.
16:13
Ще донедавна в Україні панував тоталітарний комуністичний режим, і всім відомо, що так званий Совєтський Союз був, властиво останньою великою імперією. А якщо була імперія, то був материк і були колонії, і однією з таких колоній була Україна.
14:50
Георгій Данелія – режисер, автор доброї половини радянської кінокласики, у своїй книжці згадує цікавий випадок: За радянських часів існували так звані Художні ради і будь-який твір мистецтва – чи то кіно, чи картина, чи скульптура – міг отримати право на життя тільки після затвердження цією самою худрадою.
09:46
Встановлюємо пам'ятник, і засаджуємо дерева. На ХТЗ буде встановлено пам'ятник Святому Олександру.
09:27
До Харківської філармонії завітає відомий джазовий піаніст, який є автором творів для фортепіано, камерних ансамблів, а також творів для ансамблей театру.
20:47
Сьогодні, 15 березня в приміщенні господарського суду відбулося судове засідання, на якому знову так і не змогли вирішити долю приміщень, які орендуються громадською організацією «Спадщина».