Харкiв

17:40
Сьогодні, 30 червня біля монумента відновлення Української Держави відбувся урочистий мітинг та покладання квітів. Архієпископ Харківський і Полтавський Української Автокефальної Православної Церкви Ігор (Ісіченко) освятив реставрований пам’ятник та розповів про історичні факти боротьби за незалежність України в роки Другої Світової війни, а зокрема, про діяльність Організації Українських Націоналістів, завдяки якій і було проголошено Акт відновлення Української Держави.
10:16
Людська натура схильна до того, щоб усьому знаходити виправдання. Чимало людей стверджують, що цивілізація рухається вперед і певні моральні засади мають бути скореговані. Однією з найбільш гострих і дискурсивних проблем у цьому відношенні було, є і залишається питання використання протизаплідних засобів, яке є нібито «запорукою здоров’я та щастя в особистому житті». Власне, ця проблема не є новою: над викривленням суспільної моралі українців майже століття дуже плідно й наполегливо працювали різноманітні «друзі» нашого народу…
09:06
У Харкові будівля виставкового центру, в якому зараз проходить партійна конференція за участю екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, була знеструмлена. Захисники зелених зон міста надіються на суттєву допомогу та призупинення вирубки дерев у Парку Горького.
18:12
28 червня 2010 активісти Харківських обласних організацій Народного Руху України та Молодого Народного Руху поклали квіти до меморіальної дошки В’ячеслава Максимовича Чорновола. Також в цей день відбулася звітно-виборча Конференція НРУ.
16:25
Постійні відвідувачі галереї “Маестро” мають позитивні враження від творчих робіт харків’янки Наталії Горленко та фотовиставки Андрія Філіпського. На білому чи світло-рожевому тлі дуже зручно і приємно розглядати романтичні зображення наречених на лоні природи, або біля своїх коханих. Малу залу прикрашають роботи насичені графікою і фантазіями. Дивлячись на них, можна легко продовжити ті мрії, які виникли в першому великому залі.
10:09
Автори цього проекту — Марія Соневицька (ідея, тексти, аудіоматеріали) та Елісон Картрайт (фотоматеріали). Соневицька — племінниця визначного композитора Ігоря Соневицького, відома не лише як етномузиколог, аспірант і викладач Колумбійського університету, а й як солістка популярного нью-йоркського гурту The Debutant Hour.
09:36
СБУ завдала удару по міжнародній репутації України президента Віктора Януковича. Таку думку озвучив директор Інституту Горшеніна Володимир Фесенко в опитуванні проведеному інститутом, щодо затримання 26 червня керівника українського офісу Фонду Конрада Аденауера Ніко Ланґе в аеропорту "Бориспіль".
18:54
Проблем в Харкові накопичилося дуже багато. Їх не здатна вирішити одна людина чи навіть організація. У більшості випадків, мешканці Харкова не вірять в те, що проблему можна вирішити, або сподіваються на те, що це зробить хтось інший, без їх участі. В зв’язку з проблемами вирубки зелених зон міста, прибиранням смітників тощо, екологічна група “Печеніги” та Молодіжна Правозахисна група організували серію семінарів, яка розпочалася сьогодні, на день Конституції України.
14:33
Представники різних громадський організацій відмовилися від власної символіки і прийшли на свято під одним прапором України. Захід розпочався на Майдані Конституції, це було проведено театральне дійство. У сюжеті маленької вистави було зображено події, що відбувалися у Парку Горького, порушення прав вільних журналістів, продажність міліції, лікарів, вчителів тощо.
13:11
До Блоку Литвина входять декілька партій, найбільш відомою з яких є Народна Партія, і її головою є Володимир Литвин. Однак, „народних” партій багато, а Литвин – один. Тому і існує Блок Литвина. Але чого „вартий” В.Литвин?