Харкiв

16:11
Зовсім молода, але не малоперспективна молодіжна організація «Час змін» провела ряд заходів, спрямованих на зібрання коштів для дітей-сиріт. Члени організації та її прихильники влаштували благодійні колядування (6-7 січня), щедрування (13 січня) та посівання (14 січня). Зібранні гроші та солодощі переданні дитячим будинкам міста та області.
11:09
Зранку 23 січня у рамках акції «Дніпро єднає Україну», приуроченої до Дня Соборності України, молодь Харкова провела символічний захід біля пам`ятника Шевченку.
13:07
У парку Шевченка біля пам'ятника Кобзареві зібралися патріотично настроєні харків'яни, щоб відзначити День Соборності України.
15:38
Традиційно на Водохрестя Харківський міський голова Михайло Добкін купається в джерелі в Саржіном Яру. Не змінив традиції він і цього року.
15:15
У зв'язку з виборами президента України 17 січня заняття в школах переносяться.
19:00
В понеділок, 11 січня, трамваї і тролейбуси Харкова не перевозитимуть пасажирів.
12:28
Трамваї і тролейбуси в Харкові в новорічну ніч ходитимуть по спеціально розроблених маршрутах, що «підвозять».
16:51
На головній площі Харкова в ніч на 1 січня виступлять Гайтана та група «Алібі».
17:33
Відомий мовознавець, член Політради ВО «Свобода» Ірина Фаріон відвідала Харків 23 грудня. У програмі візиту було заплановано презентацію авторських книг «Мовна норма: знищення, пошук, віднова» та «Степан Бандера. Практик, теоретик, містик націоналістичного руху».
16:27
На Привокзальній площі біля вокзалу Харьков-пассажірській 24 грудня о 18.00 відбудеться традиційне урочисте відкриття Новорічної ялинки.