Харкiв

12:03
Харківський міський голова Михайло Добкин 23 жовтня візьме участь в програмі Євгенія Кисельова «Велика політика».
09:15
Група Jah Pre виконує реггей, та ще і українською мовою. Вони грають літню, сонячну музику в стилі регги-фанк, і не тільки (є так само елементи репа і тріп-хопа, а так само джазові відтінки). Класні хлопці, що ще і відзначають свій 5-річний ювілей.
11:59
Директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін розповів, як Харків упорядковується і скільки коштує європейська набережна.
10:36
Як розповів в прямому ефірі програми «Лицем до міста» директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, останні будинки, які поки що не підключені до опалювання, отримають тепло протягом 1-2 днів.
09:15
М/ф «Мінлива хмарність». Ця історія нам оповідає про взаємини лелек і хмар. Лелеки приносять дітей: людям, тваринам, рибам, а чудових діток цікавими способами роблять хмари. Всі роблять милих і пухнастих дітей, але є одна хмара, яка відрізняється від решти хмар. Вона робить зухваліших звірів таких як: баран, їжак. І навіть у цієї хмари є вірна лелека помічник.
17:58
Рейкова проблема метробуду в Харкові фактично вирішена. Завод «Азовсталь» відвантажив першу партію рейок для перегону «23 Серпня» – «Олексіївська». Про це повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Анатолій Кравчук.
16:23
Харківська міська рада ухвалила рішення про створення «Комбінату дитячого харчування» – єдиного комунального підприємства, яке забезпечуватиме їжею школярів міста.
15:07
Проект заборони на продаж пива і слабкоалкогольних напоїв особам до 18 років прийнятий Харківською міською радою. Рішення було ухвалене одноголосно.
12:33
Харківський міський голова Михайло Добкін виніс на обговорення депутатів міськради пропозицію звільнити всіх співробітників «Горелетротранса» від комунальних платежів.