Харкiв

17:17
Візитна картка Харкова - Великий Слобожанський ярмарок - може повернутися на площу Свободи. Про це в програмі "Об'єктив-позиція" заявила Світлана Калачова, начальник відділу розвитку внутрішньої торгівлі ХОДА.
16:33
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков завірив, що найближчим часом слідство встановить організаторів вибуху автомобіля комбата "Слобожанщини" Андрія Янголенка, і вони будуть покарані.
15:44
У Харкові провели захід на честь Дня народження Великого митця слова - Тараса Шевченка. Чимало городян завітало до монумента поета. Присутні поклали квіти і читають вірші поета.
12:29
Харківські правоохоронці затримали 74-річного чоловіка, який управляв автомобілем "Фольксваген-пасат" з фальшивим документами. Машину зупинили для перевірки на перехресті вулиць Шевченка і Матюшенка, повідомляють в прес-службі МВС області.
11:31
Командира батальйону "Слобожанщина" Андрія Янголенка перевели з реанімації у відділення політравми. Його дружина Інна Янголенко залишається в реанімації, вона, як і раніше, без свідомості.
19:50
У Харкові на площі Свободи відбулася церемонія передача позашляховиків, куплених і відремонтованих на кошти волонтерів, роті патрульної служби міліції особливого призначення «Східний корпус».
17:56
Автівку Андрія Янголенка, який очолює батальйон "Слобожанщина", підірвали магнітною міною. Про це повідав його брат, який керує батальйоном "Харків-1", Сергій Янголенко.
16:56
У Харкові був підірваний автомобіль Андрія Янголенка, командира батальйону "Слобожанщина".
13:36
4 березня в арт-підвалі Харківської муніципальної галереї пройшла відкрита лекція Ганни Гриценко, присвячена культурі зґвалтування.
11:52
Харківська ВО "Свобода" ранком 5 березня провела пікет перед будівлею облради, на якій вимагала від депутатів визнати Росію країною-агресором. Повідомляє сайт «Восточний дозор».