Харкiв

18:17
Після того, як на залізничному вокзалі у Харкові розформували лінійний відділ Південної залізниці, представники «Правого сектора» вийшли там патрулювати. Повідомляє сайт "Восточний дозор".
17:05
Швайка, який потрапив у ДТП під час з’їзду з мосту Патона в Києві, залишився з синцями. Про це повідомив сайт "Восточний дозор" з посиланням на сторінку Швайки на ФБ.
15:10
Сьогодні вночі зупинили роботу Зміївської теплоелектростанції. Зараз на підприємстві встановили режим підстанції.
14:31
Пригода відбулася знову на тому місці, де відбуваються аварії протягом останніх кількох днів, - на розі пр. Гагаріна та Кірова, поблизу магазину «Таврія В». Сталося ДТП о дев’ятій ранку.
12:24
Представники об'єднань «Сотня лева», «Ультрас», «Правий Сектор» і «Харківська Хунта» вилучили з двох кіосків на ХТЗ декілька кілограмів кондитерського маку.
16:23
7 серпня в приміщенні харківської «Просвіти» відбулося чергове засідання топонімічної групи.
13:18
7 серпня в Харківському кризовому інфоцентрі пройшла прес-конференція з питань специфіки роботи Пенсійного фонду в умовах його реформування.
17:55
У Харкові зіткнулися автомобілі «Skoda» і «Лада». У той момент, коли співробітники ДАІ оформляли ДТП, поруч сталася ще одна аварія - автомобіль «Жигулі» потрапив у маршрутку.
13:30
«Блок Петра Порошенка» бачить на посаді Харківського міського голови політика, підприємця або громадського активіста.
11:05
В аварії отримали травми водії обох автівок. На місце події відразу прибула швидка допомога та забрала постраждалих до лікарні.