Харкiв

10:10
Поблизу заводу ім. Малишева спеціалісти шукають вибухівку. Біля підприємства зібралися правоохоронці та вибухотехніки.
08:39
Керівників «Харківобленерго» підозрюють у грошових махінаціях. Йдеться про те, що керівництво цього підприємства завдало чималу шкоду державі. Її оцінюють у 31, 30 млн гривень.
07:57
Трагедія сталася на річці Лопань. Водій авто ВАЗ-2105 не зміг впоратися з управлінням, коли їхав по слизькому шляху вулиці Підгірної (Ленінський район). Чоловік не в силах був вибратися з-під криги та загинув.
18:20
Харківську лікар-волонтера, яку було поранено поблизу Майорська, відправили на лікування до Киева. Вона, за словами столичних колег, має повернутися до роботи вже за три тижні.
15:44
Лікар волонтерської швидкої отримала осколкове поранення, а водій неглибокі порізи.
15:09
Водія легкового авто затиснуло металевими частинами кузова, рятівники вирізали його гідравлічними ножицями.
15:16
У Харкові біля кар’єра на Немишлі сталася аварія за участю відразу чотирьох авто: автобуса, «десятки», водовозки та «Ланоса».
10:16
Представниця правозахисної організації Amnesty International Ukraine розповіла, що розслідування злочинів, вчинених під час Майдану, не просуваються як слід.
09:03
У день Пам'яті Героїв Крут півтори тисячі курсантів і магістрів Харківського національного університету внутрішніх справ прийняли Присягу співробітника поліції.
20:30
Факельна хода стартувала з площі Конституції о 18.10.