Харкiв

21:13
28 лютого харків’яни зібралися біля російського консульства, щоб вшанувати пам'ять російського опозиціонера Бориса Нємцова.
20:21
В незалежному культурному центрі «Indie» пройшла відкрита лекція-тренінг Сергія Петрова під назвою «Вікіпедія: від користувача до дописувача».
00:20
Про це пише на своїй сторінці у Фейсбуці координатор ГР від ХОДА Ігор Ісаєнко.
15:24
Під час проведення установчих зборів Громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації 21 лютого 2015 року групою учасників зборів було вчинено низку провокацій, які в умовах українського сьогодення можуть трактуватися, як непатріотичні та такі, що направлені на «розгойдування» ситуації у місті Харків та у державі в цілому.
14:10
24 лютого біля харківської Міськради пройшов пікет, на якому активісти вимагали від депутатів визнати Росію країною-агресором.
13:24
Один з учасників ходи на честь героїв Небесної сотні, який після теракту 22 лютого був госпіталізований в лікарню невідкладної допомоги з легкими осколковими пораненнями, виписаний з лікарні.
12:57
25 лютого біля пам’ятника Шевченку мешканці Харкова прощалися з активістом харківського Євромайдану Ігорем Толмачовим, який загинув під час останнього теракту.
12:49
У харківських супермаркетах сьогодні спостерігався ажіотажний попит на крупи, борошно і цукор, пише АТН. Жителі міста скуповували товари першої необхідності, побоюючись, що подорожчання долара спровокує подальше зростання цін.
17:40
У роковини трагічних подій, коли вшановують подвиг Героїв Небесної Сотні, у пам'ятні дні Революції гідності в Харкові відбулася спроба провести установчі збори з формування складу громадської ради при обласній державній адміністрації.
13:42
Топонімічна комісія розгляне питання перейменування харківської станції метро "Радянської армії" і привласнення їй імені "Героїв Небесної сотні". Про це заявили на сесії 25 лютого.