Харкiв

13:55
Правоохоронці затримали мешканця Дніпропетровська. Саме він брав участь у конфлікті на Скрипника,4, 3 серпня.
13:00
Вони здійснили теракт кілька місяців тому біля Палацу Спорту. Через них загинули люди. Сьогодні цих підозрюваних доставили до суду.
12:20
У центрі міста розповсюдилися величезні клуби диму. Це на вулиці Громадянській зайнялося полум’я.
10:55
«Опозиційни блок» від Харківщини повинні зареєструвати для участі у місцевих виборах за умови, якщо буде поданий повний пакет необхідних паперів.
18:30
Учорашнє побоїще в Харкові біля офісу Партії регіонів ще раз продемонструвало, що дна в українській політиці немає. Чернігівські вибори здавалися нам найбруднішими, але передвиборна кампанія в Харкові вже показала, що деякі політики здатні підставляти під кулі звичайних харків'ян. І, що найцинічніше, не заради вигоди, а вже від відчаю.
17:20
Під час візиту до Харкова Давид Сакварелідзе, заступник генпрокурора України, повідомив, що прокуратура займає чітку принципову позицію в суді у справі мера Кернеса.
16:45
Жінка, яка управляла трамваєм та порушила правила водіння, працювала за фахом усього двадцять один день. Повідомляє сайт мерії міста.
15:33
3 липня в Харківському кризовому центрі пройшла прес-конференція за участі правозахисників, які захищають права бійців добровольчих батальйонів на судах.
14:50
Той, хто був за кермом одного з трамваїв, що «зустрілися лоб у лоб» на Салтівці 3 серпня, не зробив зупинки, аби пропустити трамвай, який прямував назустріч на перетині стрілок.
13:57
Розслідуванням вчорашньої події, що трапилася на Скрипника,4, зайняті у Харкові 50 слідчих. Таку новину повідав Іван Варченко, радник міністра МВС Арсена Авакова.