Харкiв

13:58
Інцидент за участю трьох авто стався на Олексіївці (проспект Людвіга Свободи). Аварія відбулася навпроти супермаркету «Клас».
13:31
Мова іде про інцидент на вулиці Маяковського у Харкові. Там "Toyota" перекрила рух трамваїв.
13:03
За минулу добу рятувальники отримали 11 викликів, які пов’язані були з тим, що автівки застрягли в снігу або на ділянках дороги з ожеледицею.
12:04
Робота в ОДА - це прекрасний старт для професійної або політичної діяльності.
11:40
Через сходження трамвая з рейок на Плеханівській перекрили міст. Унаслідок цього біля станції підземки «Малишева» утворився величезний затор.
10:21
Кризові психологи проекту «Родинне коло» розповіли, як саме вони надають допомогу кожній віковій категорії. Зокрема, вони зосередили увагу на допомозі дітям, які як і дорослі, переживають втрату.
20:40
Сьогодні кризові психологи під час своєї прес-конференції розповіли про майбутню зустріч сімей загиблих військових, яка відбудеться в Харкові 30 січня.
18:33
Відсьогодні, 27 січня, у Харкові запровадили масковий режим. Пов’язки мають носити працівники закладів та організацій, які спілкуються з великою кількістю людей.
17:37
Переповнені школи і відсутність позашкільних закладів для організації дозвілля дітей складають одну з головних проблем жителів мікрорайону «Мобіль» у Пісочині.
15:51
З методів впливу на громадськість вибрані мітинги, відключення інтернету по всій країні, подання скарг в СБУ і Президентові.