Харкiв

18:52
У Харкові на Марш миру вийшло близько 500 людей. Учасники акції тримали в руках національні прапори, а також кримсько-татарського народу і символіку Правого сектора.
18:40
Найбільшу в Україні вишиванку намалювали на центральній площі Харкова.
14:21
20 вересня за ініціативи організації «Громадська Варта» відбувся черговий виїзд на прикордонник пункт «Плетенівка».
23:47
19 вересня в рамках Форуму солідарності волонтерів відбулася робота по секції «Інформаційна політика та інформаційна безпека».
22:40
З десятої ранку в неділю, 21 вересня, харків'яни малюватимуть на бруківці вишиванку. Орнамент буде суто слобожанським. Мальоване полотно стане найбільшим в Україні. Спеціальні фарби для роботи роздадуть усім, хто забажає долучитись до роботи.
22:15
20 вересня в Харкові пройшла звітно-виборча конференція обласного осередку «Просвіти». На ній було обрано нового голову та раду осередку організації.
00:51
19 вересня в Харкові пройшов Форум солідарності волонтерів. Захід відбувся в приміщенні стадіону ФК «Металіст», де різні волонтерські групи з Харкова, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська та інших міст України мали нагоду обмінятися досвідом з один одним.
19:30
Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 р. № 523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», через відповідні центри буде додатково надаватися 51 адміністративна послуга, яка підпадає під компетенції 7 органів державної влади. Їх введення планувалося здійснити у три етапи: з 1 вересня, 1 жовтня, 1 січня. Усі 34 Центри надання адміністративних послуг області (ЦНАП), у цілому, готові до роботи з 1 жовтня 2014 року з новим спектром послуг.
19:25
Як повідомив перший заступник голови ХОДА Ігор Райнін, в той час як в цілому по Україні темпи зростання обсягів роздрібної торгівлі підприємств – юридичних осіб, а саме торговельних мереж, знизилися до 94,2%, показник за Харківською областю має позитивний темп зростання – 100,2%.
19:19
Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. О. І. Мещанінова сьогодні, 18 вересня, отримала обладнання для Центру дитячої нейрохірургії. У рамках благодійної акції «День Щастя в МакДональдз 2013» центру передали два монітори, два інфузомати і три аспіратори на загальну суму 201 тис. грн.