Кримiнал

11:20
Промисловий лов риби в Одеській області обкладений поборами з боку співробітників інспекції по охороні рибних ресурсів, а збір данини з рибалок став нагадувати добре налагоджений механізм.
13:02
9 лютого в Одесі була госпіталізована 77-річна жінка внаслідок падіння разом з балконом її квартири, що обвалився.
01:09
Прокуратура Харківської області викрила страхових агентів, які завдали власній фірмі матеріальних збитків на суму 1,4 млн. грн. За даними начальника відділу прокуратури області Володимира Іванова, прокурорська перевірка встановила, що у період з вересня 2011 року по листопад 2012 працівники фірми укладали фіктивні договори страхування.
16:21
Прокуратура Харківської області під час перевірки виявила факти незаконної реалізації зерна, що належало Державному резерву України. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Володимира Іванова.
19:25
Московський районний суд Харкова засудив двох молодших інспекторів Харківського слідчого ізолятору за скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість). Як повідомив прокурор Московського району Дмитро Бураков, суд затвердив угоди про визнання винуватості, укладені між обвинуваченими та прокурором.
14:29
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на начальника управління прокуратури області Олександра Бабікова.
13:12
Харківські прикордонними виявили у потязі «Ташкент – Харків» 170 кг психотропної речовини насвай.
12:08
У понеділок, 4 лютого у Харкові, на вулиці Пушкінській на будівельному майданчику бібліотеки Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого стріла підйомного крану вбила будівельника.
17:49
У Харкові п’яний винуватець дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 1 лютого о 22:10 в районі перехрестя проспектів 50-річчя ВЛКСМ та 50-річчя СРСР, розбив службовий автомобіль ДАІ.
12:04
У Києві, у мікрорайоні Сирець, посеред білого дня 1 лютого сталося вбивство директора готелю в «Феофанії» Юрія Фоміна.