Кримiнал

09:29
До чергової частини Шевченківського відділення поліції в місті Харкові надійшла інформація від матері однієї з дівчат про те, що біля школи в районі невідомий чоловік на очах у неповнолітніх дівчат займається задоволенням статевої пристрасті.
17:49
У Харкові працівник поліції, захищаючись від зловмисників, вимушений був застосувати зброю, повідомляє Головне управління Національної поліції в Харківській області.
14:49
Правоохоронці Красноградського відділу поліції викрили у скоєнні особливо тяжкого злочину 72-річного чоловіка. Зловмисник під час сімейної сварки вбив дружину, після чого заховав тіло.
10:24
Встановлено особу виробника сурогатного алкоголю, від вживання якого смертельно отруїлися 18 осіб.
15:48
Харківська місцева прокуратура №4 повідомила про підозру 18-річній жінці за ч. 1 ст. 121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження, небезпечне для життя).
14:07
Зловмисником виявився 27-річний мешканець Харкова, на рахунку якого 5 фактів незаконного заволодіння грошовими коштами клієнтів.
13:34
Зміївський відділ Чугуївської місцевої прокуратури скерував до господарського суду області позов про визнання недійсним договору оренди приміщень спортивної школи та повернення їх закладу освіти.
09:46
Для встановлення всіх обставин 25 та 30-річних чоловіків доставлено до Московського відділу поліції.
03:57
А також електрошокери – норми інструкції по використанню зброї, а також дії поліції в критичних ситуаціях стануть більш жорсткими.
23:19
Громадянин пробрався у двір до односельця і вкрав із сараю домашніх гусей.