Кримiнал

09:54
Що ні день, то у Харкові «замінування». Спочатку анонім повідомляв про ймовірну вибухівку у будівлі ХОДА, у міграційній службі на Римарській, у приміщенні архіву, у підземці, потім дістався до книжкового ринку. Про який об’єкт на цей раз він повідомив?
09:40
Аноніму набридло повідомляти про вибухівки у будівлі ХОДА, міграційній службі, підземці, школах. Він вирішив проекспериментувати.
11:07
Інформація про те, що в Харкові при спробі затримати озброєну людину був поранений курсант поліції, не відповідає дійсності.
10:14
Інцидент стався у Харкові на Холодній Горі. Курсант М. Космін намагався затримати озброєного пістолетом невідомого та сам отримав поранення.
17:18
Засідання у справі теракту біля Палацу спорту сьогодні, 28 січня, не відбулося у Харкові.
16:31
Йдеться про незаконне нарахування премій на суму більше 7 тисяч гривень.
11:18
Обшуки в офісному центрі на 23 Серпня проходили у рамках масштабної операції з ліквідації найбільшого в країні центру конвертації.
11:01
Автомобіль «Мазда» харківського адвоката Олександра Шадріна вибухнув і згорів у ніч на 26 січня. Правозахисник упевнений, що вибух став наслідком умисного підривання, а не технічної несправності. Про подію повідомив сам Шадрін на своїй сторінці у Фейсбуці.
18:08
Нещодавно на Харківщині сталася страшна пригода. Вітчим убив дитину за те, що вона не хотіла виконувати домашнє завдання. Відбулося все днями у Куп’янському районі.
13:19
Пригода сталася у Великобурлуцькому районі. Тринадцятирічну дівчину хотів зґвалтувати рецидивіст.